Minižáci a přípravka zahájili jarní část soutěže úspěšně !!!

Velmi úspěšně zahájili dva naše nejmladší kolektivy jarní část soutěže v Bělé pod Bezdězem - minižáci zde zvítězili a přípravka skončila třetí .............

V sobotu 17.dubna se ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem uskutečnil první jarní turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. V této věkové kategorii se hrají pouze samostatné turnaje / celková tabulka soutěže se nepočítá /, střídavě vždy u každého z účastníků. Hraje se miniházená 4+1.

V podzimní části soutěže startovala družstva z Bělé p.B., Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval a Zruče n/S. V zimní přestávce přihlásila do soutěže své týmy i SPARTA Kutná Hora.

A včerejší úvodní turnaj skončil pro oba nejmladší kolektivy SPARTY velmi úspěšně. Minižáci  v konkurenci 6 týmů zvítězili a přípravka skončila na 3.místě.

Tým minižáků z 5 utkání dokázal 4x zvítězit a remizoval pouze s domácím SOKOLEM. V konečné tabulce hovořil v jeho prospěch lepší brankový rozdíl / +53 oproti + 46 /. V brance zachytal velmi dobře Kotěšovec a střelecky se nejvíce prosazovala dvojice ProcházkaBandi. Dobře jim sekundovali i všichni ostatní. Tým minižáků zvítězil v úvodním jarním turnaji zaslouženě, nastřílel nejvíc branek a nejméně jich obdržel.

Přípravce se také turnaj vydařil, z 5 utkání 3x zvítězili a 2x prohráli a obsadili 3.místo. V brance se dařilo T.Flachsovi, střelecky vynikl Men a dobře mu sekundoval J.Flachs. Pochvalu za předvedené výkony však zaslouží celý tento kolektiv nejmladších házenkářů SPARTY.