Seznam zápasů - Muži (2022/2023 - stávající sezona)

Datum a čas Typ zápasu Kolo Domácí Hosté Výsledek
27.08.2022 17:00 Pohárové utkání 1 SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem TJ SPARTA Kutná Hora 26 : 23 (14 : 11)
17.09.2022 17:00 Mistrovské utkání 1 JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň SOKOL Nové Veselí "B" 22 : 22 (8 : 9)
17.09.2022 17:00 Mistrovské utkání 1 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice JISKRA Havlíčkův Brod 10 : 0 (0 : 0)
17.09.2022 18:00 Mistrovské utkání 1 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice TJ SPARTA Kutná Hora 25 : 17 (14 : 4)
18.09.2022 17:00 Mistrovské utkání 1 SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha HBC Strakonice 1921 "B" 29 : 32 (13 : 18)
18.09.2022 17:30 Mistrovské utkání 1 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice SOKOL Dolní Cerekev 28 : 23 (16 : 12)
24.09.2022 16:00 Mistrovské utkání 2 HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" TJ SPARTA Kutná Hora 43 : 26 (19 : 9)
24.09.2022 17:00 Mistrovské utkání 2 SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Úvaly 23 : 39 (14 : 17)
24.09.2022 19:00 Mistrovské utkání 2 SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" LOKOMOTIVA Vršovice 21 : 18 (11 : 8)
25.09.2022 15:00 Mistrovské utkání 2 JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Třeboň -
25.09.2022 17:00 Mistrovské utkání 2 SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha 1.HC Pardubice 36 : 29 (15 : 12)
01.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 3 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice SOKOL Dolní Cerekev 32 : 26 (16 : 13)
01.10.2022 18:00 Mistrovské utkání 3 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice JISKRA Havlíčkův Brod 28 : 36 (16 : 17)
02.10.2022 16:00 Mistrovské utkání 3 SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SK SLAVIA Praha 28 : 19 (10 : 11)
02.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 3 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SOKOL Nové Veselí "B" 16 : 35 (7 : 15)
02.10.2022 17:30 Mistrovské utkání 3 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice HBC Strakonice 1921 "B" 24 : 31 (16 : 16)
08.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 4 SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev JISKRA Třeboň 29 : 36 (18 : 22)
08.10.2022 19:00 Mistrovské utkání 4 HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" SOKOL Nové Veselí "B" 31 : 33 (14 : 16)
09.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 4 SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha LOKOMOTIVA České Budějovice 24 : 19 (10 : 11)
09.10.2022 17:30 Mistrovské utkání 4 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice SOKOL Úvaly 24 : 27 (8 : 11)
09.10.2022 18:00 Mistrovské utkání 4 JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod TJ SPARTA Kutná Hora 35 : 30 (21 : 11)
22.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 5 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice 1.HC Pardubice 29 : 26 (12 : 13)
22.10.2022 18:00 Mistrovské utkání 5 JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň SK SLAVIA Praha 27 : 21 (14 : 9)
22.10.2022 18:00 Mistrovské utkání 5 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice SOKOL Dolní Cerekev 38 : 21 (18 : 9)
22.10.2022 19:00 Mistrovské utkání 5 SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" JISKRA Havlíčkův Brod 35 : 15 (22 : 8)
23.10.2022 14:00 Mistrovské utkání 5 SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly HBC Strakonice 1921 "B" 29 : 34 (13 : 17)
29.10.2022 16:00 Mistrovské utkání 6 HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" JISKRA Havlíčkův Brod 31 : 23 (20 : 12)
29.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 6 SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev TJ SPARTA Kutná Hora 28 : 34 (13 : 14)
30.10.2022 16:00 Mistrovské utkání 6 SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly LOKOMOTIVA České Budějovice 29 : 30 (13 : 14)
30.10.2022 17:00 Mistrovské utkání 6 SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha LOKOMOTIVA Vršovice 17 : 20 (9 : 12)
30.10.2022 17:30 Mistrovské utkání 6 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice JISKRA Třeboň 22 : 31 (14 : 15)
05.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 7 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice HBC Strakonice 1921 "B" 35 : 26 (22 : 12)
05.11.2022 18:00 Mistrovské utkání 7 JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň SOKOL Úvaly 30 : 25 (11 : 12)
05.11.2022 20:00 Mistrovské utkání 7 SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Dolní Cerekev 32 : 20 (13 : 9)
06.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 7 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice 1.HC Pardubice 34 : 18 (16 : 10)
06.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 7 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SK SLAVIA Praha 23 : 23 (13 : 12)
12.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 8 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice JISKRA Třeboň 25 : 25 (9 : 11)
12.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 8 SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev JISKRA Havlíčkův Brod 29 : 26 (13 : 12)
13.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 8 SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly LOKOMOTIVA Vršovice 34 : 28 (16 : 16)
13.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 8 SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SK SLAVIA Praha SOKOL Nové Veselí "B" 30 : 43 (9 : 20)
13.11.2022 17:30 Mistrovské utkání 8 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice TJ SPARTA Kutná Hora 27 : 20 (15 : 8)
19.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 9 JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod SK SLAVIA Praha 36 : 31 (19 : 13)
19.11.2022 18:00 Mistrovské utkání 9 JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň HBC Strakonice 1921 "B" 26 : 20 (15 : 10)
19.11.2022 18:30 Mistrovské utkání 9 SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" 1.HC Pardubice 39 : 19 (16 : 12)
20.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 9 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA České Budějovice 25 : 25 (13 : 11)
20.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 9 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SOKOL Úvaly 25 : 32 (10 : 15)
26.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 10 HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" HBC Strakonice 1921 "B" SOKOL Dolní Cerekev 42 : 34 (21 : 15)
26.11.2022 17:00 Mistrovské utkání 10 LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice LOKOMOTIVA České Budějovice TJ SPARTA Kutná Hora 40 : 19 (20 : 10)
26.11.2022 18:00 Mistrovské utkání 10 JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň JISKRA Třeboň LOKOMOTIVA Vršovice 33 : 18 (14 : 7)
27.11.2022 16:00 Mistrovské utkání 10 SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Úvaly SOKOL Nové Veselí "B" 26 : 37 (14 : 15)
27.11.2022 17:30 Mistrovské utkání 10 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice 1.HC Pardubice JISKRA Havlíčkův Brod 30 : 22 (13 : 9)
03.12.2022 11:00 Mistrovské utkání 11 SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SOKOL Dolní Cerekev SK SLAVIA Praha 33 : 27 (13 : 15)
03.12.2022 16:30 Mistrovské utkání 11 SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" SOKOL Nové Veselí "B" LOKOMOTIVA České Budějovice 28 : 21 (17 : 10)
03.12.2022 18:00 Mistrovské utkání 11 JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod JISKRA Havlíčkův Brod SOKOL Úvaly 32 : 23 (14 : 10)
04.12.2022 16:00 Mistrovské utkání 11 LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice LOKOMOTIVA Vršovice HBC Strakonice 1921 "B" 26 : 29 (13 : 15)
04.12.2022 17:00 Mistrovské utkání 11 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora JISKRA Třeboň 18 : 31 (7 : 15)