Náš tým minižáků opět slavil vítězství v turnaji !!!

Náš tým minižáků pod vedením trenérů J. a A.Saláků zvítězil i ve druhém jarním turnaji v konkurenci 6 týmů z naší oblasti a velmi dobře si zde vedl i tým našich nejmladších házenkářů - kutnohorské přípravky ......................

Fotografie ze zápasu

V neděli 2.května se v Mělníku konal druhý jarní turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. V této věkové kategorii se hrají pouze samostatné turnaje / celková tabulka soutěže se nepočítá /, střídavě vždy u každého z účastníků. Hraje se miniházená 4+1.

V obou kategoriích startovala družstva z Bělé p.B., Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval, Zruče n/S. a Kutné Hory.

A i tento druhý turnaj skončil pro oba nejmladší kolektivy SPARTY velmi úspěšně. Minižáci  v konkurenci 6 týmů opět slavili vítězství a přípravka skončila tentokrát na výborném 2.místě.

Tým minižáků v 5 utkáních nenašel přemožitele a zvítězil v turnaji bez ztráty bodu. V brance zachytal velmi spolehlivě Kotěšovec a střelecky se nejvíce prosazovala dvojice ProcházkaBandi. Hlavně díky této dvojici nastřílela SPARTA v turnaji jasně nejvíce branek – 106.

Přípravce se také turnaj vydařil, z 5 utkání 3x zvítězila, 1x remizovala a prohrála pouze s jasně nejlepší JISKROU Zruč. V brance se dařilo T.Flachsovi, střelecky vynikl Men, kterému zdatně sekundovali Krátký a J.Flachs.

Oba nejmladší kolektivy SPARTY zaslouží za nedělní výkony i výsledky v Mělníku velkou pochvalu.