OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

V posledním podzimním turnaji náš tým minižáků nenašel přemožitele a bude přezimovat zaslouženě v čele soutěže, přípravka skončila čtvrtá a na stejném místě je i po první polovině soutěže ...............

V neděli 31.října se ve sportovní hale v Mladé Boleslavi konal šestý - poslední podzimní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. V této věkové kategorii se hraje střídavě vždy u každého ze šesti přihlášených oddílů a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se miniházená systémem 4+1.

Do závěrečného mladoboleslavského turnaje se přihlásilo 6 družstev minižáků / z Bělé p.B., Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi, Zruče n/S. a Úval /, a stejný počet – tedy 6 družstev přípravek / ze stejných oddílů /.

Smíšený tým minižáků SPARTY si v posledním podzimním turnaji vedl na výbornou, porazil všech pět svých soupeřů a obsadil v něm zaslouženě 1.místo. Svědčí o tom nejvíce nastřílených a nejméně obdržených branek. Největší oporou byl opět Michael Procházka, který zaznamenal 39 branek. Výborně mu tentokrát sekundoval Tomáš Horák, který zaznamenal 21 branek. Pochvalu za výkony v celém nedělním turnaji však zaslouží celý kolektiv minižáků SPARTY. V průběžné tabulce soutěže je v čele po podzimní části o bod SPARTA Kutná Hora. Blahopřejeme !!!

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Procházka 39, Horák 21, Ginter 3, Horáková K. 3, Horáková M. 3, Jeníček 3 a Matoušek. Trenér: Salák Alois.

6

Soutěž se hodnotí tak, že v každém turnaji získávají týmy body dle umístění / účast 6 týmů = vítěz 6 bodů atd. až poslední získává 1 bod /. SPARTA vede po podzimní části soutěž zaslouženě, i když se turnaje v Bělé nezúčastnila a přišla o jisté body.

V turnaji přípravek si SPARTA vedla v konkurenci 6 týmů se střídavými úspěchy – z 5 utkání 2x zvítězila a 3x prohrála a obsadila celkové 4.místo. Také zde reprezentoval SPARTU smíšený tým. Střelecky se nejvíce prosazoval Tomáš Flachs, autor 20 branek. Tým se v turnaji prezentoval hlavně dobrou obranou, o čemž svědčí nejnižší počet obdržených branek. Po podzimní části je přípravka SPARTY v tabulce na 4.místě.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Flachs T. 20, Flachs J. 8, Pavlík 8, Klouček 5, Valeš 3, Neumanová a Šnajdrová.Trenér: Salák Josef.