1.HK Dvůr Králové n/L. - SPARTA K.Hora 31 : 19 / 16:8 /

Dnes po obědě zahájili naši dorostenci jarní část 2.ligy nepříliš úspěšně, prohráli o 12 branek ve Dvoře Králové nad Labem ...............

V prvním jarním kole 2.ligy mladších dorostenců zajížděl tým dorostenců SPARTY Kutná Hora dnes - v neděli 21.března na hřiště východočeského Dvora Králové nad Labem. Utkání začínalo v místní sportovní hale ve 13 hodin. V podzimním domácím utkání SPARTA s tímto soupeřem prohrála těsně o 2 branky – 26:28.

V dnešním utkání byli domácí od úvodních minut herně lepší a hlavně daleko tvrdší a to dělalo dorostencům SPARTY největší problémy. Skóre tak narůstalo jasně ve prospěch domácích. V 5.minutě byl stav 4:1, v 10.minutě 7:2 a v polovině 1.poločasu 10:5. Rozdíl se nakonec vyšplhal na 8 branek, poločasový výsledek zněl jasně – 16:8. Také od úvodních minut 2.poločasu domácí navyšovali svůj náskok, ve 40.minutě již byl rozdíl 11 brankový – 21:10. Až v dalším průběhu se hra hostí o něco zlepšila a do 52.minuty se jim podařilo snížit na rozdíl 6 branek – 25:19. Závěrečné minuty však opět patřily domácím, kteří v nich upravili na konečných 31:19.

Mladším dorostencům SPARTY se první jarní mistrovské utkání výsledkově ani herně nevyvedlo. Trenér Jiří Hasala byl s předvedeným výkonem svých svěřenců hodně nespokojen / kromě krátkého úseku po 40.minutě /. Jeho týmu citelně chyběl zraněný křídelní hráč Bielický.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 6, Falge 4, Polívka D. 4, Brož 3, Petránek 1, Stehlík 1, Koriťák, Kuře,Nádvorník a Suntych. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 0, VYLOUČENÍ: 2 – 1, SEDMIČKY: 2/1 – 4/2, ROZHODČÍ: Vaněček / Náchod /, DIVÁCI: 12.