2.kolo SL ml.dorostu: SPARTA - SOKOL Bělá 27:28 / 14:16 /

Ve včerejším odpoledním utkání prohrál náš tým mladších dorostenců s Bělou o branku, když v průběhu druhé půle ztrácel již 7 branek. V závěru sice mocně dotahoval, na body však nedosáhl ..........

V neděli 2.října zahájil tým mladších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora nový mistrovský ročník STŘEDOČESKÉ LIGY, když v utkání 2.kola přivítal ve sportovní hale Klimeška od 15:00 hodin tým SOKOL Bělá pod Bezdězem. V 1.kole před 14-ti dny měl sice kutnohorský tým nastoupit v Kolíně, utkání bylo na žádost hostů odloženo na prosinec.

Jinak v letošním ročníku této soutěže startuje 6 týmů – HÁZENÁ Mělník, HC Kolín, SLAVOJ Děčín, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Hraje se systémem každý s každým, dvoukolově podzim-jaro a hrací doba je v každém utkání 2x30 minut.