4.kolo SL ml.dorostu: SPARTAK Příbram - SPARTA 52:35 / 29:12 /

V neděli náš tým mladších dorostenců odehrál další nepovedené utkání, na jehož konci bylo opět 52 obdržených branek a žádný bodový zisk, tentokrát byl nad jeho síly soupeř z Příbrami ..........

V neděli 23.října měl tým mladších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu mistrovské utkání 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY, ve kterém nastoupil od 15:30 hodin ve sportovní hale v Sedlčanech proti týmu SPARTAK Příbram.

V letošním ročníku této soutěže startuje 6 týmů – HÁZENÁ Mělník, HC Kolín, SLAVOJ Děčín, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Hraje se systémem každý s každým, dvoukolově podzim-jaro a hrací doba je v každém utkání 2x30 minut.

Kutnohorský tým odehrál zatím dvě utkání, ve 2.kole doma prohrál s Bělou pod Bezdězem 27:28 a ve 3.kole v Ústí nad Labem s Děčínem 52:42, to Příbram nedohrála pro déšť utkání 1.kola v Mělníku / ukončeno ve 13.minutě za stavu 8:6 / a ve 2.kole porazila doma Děčín 40:39.

S ohledem na výsledky obou týmů s Děčínem byla v nedělním utkání domácí Příbram favoritem a to také dokazovala hlavně celý 1.poločas, ve kterém sázela špatně bránící SPARTĚ branku za brankou a do kabin následně odcházela s vysokým vedením o 17 branek v poměru 29:12. Druhý poločas již byl herně i brankově vyrovnaný / skončil 23:23 /, přesto Příbram v utkání zvítězila jednoznačně a zaslouženě po velkých „střeleckých dostizích“ 52:35.

Střelecky se tentokrát nejvíce prosazovala dvojice Trlida – Pavlík, autoři 23 z celkových 35 branek svého týmu. Jinak ovšem kutnohorský tým mladších dorostenců ve většině herních činností za soupeřem zaostával, markantní rozdíl byl hlavně celý první poločas.

A jak hodnotil nedělní výkon svého týmu trenér Jiří Červenka ?

Po obdržení bude zveřejněno.

SESTAVA a BRANKY: Hudec /br/, Niederle /br/ - Trlida 13, Pavlík 10, Kamenář 3, Kostrec 3, Hráček 2, Pektor O. 2, Hanuš 1, Šklíba 1, Pelikán M. a Pelikán T. Trenér: Červenka Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 3 – 4, SEDMIČKY: 3/2 – 3/3, ROZHODČÍ: Řeháček - Pecka, DIVÁCI: 10.

Další utkání čeká tým mladších dorostenců SPARTY v neděli 13.listopadu, kdy přivítá ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici od 16:00 hodin tým HÁZENÁ Mělník.