HC Plzeň - SPARTA Kutná Hora 44 : 24 / 20:13 /

V 7.kole české 2.ligy starších dorostenců si náš tým připsal sedmou porážku, tentokrát v západočeské metropoli házené - v Plzni ..................

V neděli 14.listopadu nastoupil náš tým starších dorostenců v utkání 7.kola 2.ligy SD – Čechy od 14,30 hodin v městské sportovní hale v západočeské Plzni proti domácímu HC Plzeň.

Domácí tým doposud neztratil v soutěži ani bod a byl v utkání vysokým favoritem. SPARTA naopak odjížděla k utkání v oslabené sestavě pouze s jedním brankářem a jedním hráčem do pole na střídání. Od  úvodních minut měli domácí jasnou převahu, ve 3.minutě byl stav 3:0, v 6.minutě 6:1 a ve 13.minutě 10:3. Druhá polovina prvního dějství však byla poměrně vyrovnaná a rozdíl ve skóre se již nezměnil. Domácí tak vedli v poločase o 7 branek – 20:13. Ve druhém poločase se již herní a hlavně fyzická převaha domácích projevovala podstatně více a skóre narůstalo výrazněji v jejich prospěch. Jasný favorit nakonec v utkání zvítězil zaslouženě o 20 branek v poměru 44:24.

Osm statečných“ hráčů SPARTY bojovalo, na domácí tým však nestačili. Střelecky se tentokrát nejvíce prosazoval Kuře, autor 7 branek, 5 jich zaznamenal Pícha.

SESTAVA a BRANKY: Koriťák /br/ - Kuře 7, Pícha 5, Bielický 3, Falge 3, Nádvorník 3, Stehlík 2 a Petránek 1. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 3, VYLOUČENÍ: 3 – 2, SEDMIČKY: 2/2 – 5/4, ROZHODČÍ: Zelenka / Plzeň / – Nezbeda / Třemošná /, DIVÁCI: 66.

Příští víkend, kdy je na programu 8.kolo, má tým dorostenců SPARTY volno / domácí utkání s Lovosicemi předehrál již v září /. V 9.kole zajíždí v neděli 28.11. do Chrudimi, kde od 11,00 hodin nastoupí proti místnímu SOKOLU Chrudim.