HK A.S.A. Lovosice - SPARTA Kutná Hora 37 : 20 / 12:9 /

Ve včerejším utkání 2.ligy náš tým starších dorostenců vzdoroval favorizovaným domácím pouze v 1.poločase, v tom druhém již nestačil ..................

V sobotu 9.dubna měl tým starších dorostenců SPARTY Kutná Hora na program utkání 19.kola 2.ligy SD-Čechy, ve kterém nastoupil od 15,00 hodin ve sportovní hale třetího týmu průběžné tabulky - HC A.S.A. Město Lovosice.

Severočeský tým byl před tímto utkáním v domácím prostředí jasným favoritem, v podzimním utkání v Kutné Hoře se však na vítězství hodně nadřel. Zvítězil zde jen těsně o branku, kterou rozhodl zajímavé a hodně vyrovnané utkání v až poslední minutě.

Sobotní odveta začala poměrně překvapivě. Domácím se střelecky příliš nedařilo a naopak hosté šli do vedení – ve 2.minutě 0:2, v 7.minutě 1:3 a ve 14.minutě by stavl 2:5. Jednobrankové vedení – 6:7, drželi dorostenci SPARTY ještě v 19.minutě. Závěr 1.poločasu však zvládli lépe domácí, kteří otočili vedení ve svůj prospěch – 12:9.

2.poločas již byl plně v režii domácích Lovosic. Ti svou jasnou převahu potvrdili „brankostrojem“, který se zastavil na čísle 37. Oslabená SPARTA / chyběli Pícha s Polívkou / se na větší odpor nezmohla, druhé dějství prohrála 25:11. Domácí favorit je válcoval hlavně po fyzické stránce, kádr jeho hráčů byl širší a daleko vyrovnanější. Utkání tedy skončilo dle předpokladů, vysokým vítězství severočechů 37:20.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/- Bielický 5, Brož 5, Kuře 3, Stehlík 3, Falge 2, , Koriťák 1, Petránek 1 a Nádvorník. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 0, VYLOUČENÍ: 3 – 5, SEDMIČKY: 2/2 – 1/1, ROZHODČÍ: Koutná – Kokoška / oba Ústí n.Labem /, DIVÁCI: 80.

V dalším – 20.kole čeká tým dorostenců SPARTY příští neděli 17.dubna od 12,00 hodin velmi důležité domácí utkání se svým sousedem v tabulce – SOKOLEM Chrudim / SPARTA je předposlední se 6 body, Chrudim poslední se 4 body /. V podzimním utkání v Chrudimi SPARTA zvítězila po dobrém výkonu 26:31, když v poločase vedli domácí 14:12.