HK Rokycany - SPARTA Kutná Hora 39 : 23 / 17 : 6 /

V 5.kole 2.ligy náš tým starších dorostenců podlehl o 16 branek v západočeských Rokycanech, když domácí byli jasně lepší ...................

V neděli 24.října nastoupil náš tým starších dorostenců v utkání 5.kola 2.ligy SD – Čechy od 14,00 hodin ve sportovní hale západočeského soupeře – HK Rokycany.

Domácí tým od úvodních minut potvrzoval roli favorita a skóre postupně narůstalo v jeho prospěch. První poločas tak skončil zaslouženým vedením Rokycan o 11 branek - 17:6. Ve druhém poločase se hra dorostenců SPARTY přece jenom zlepšila a utkání již bylo vyrovnanější. Přesto nakonec domácí jasně zvítězili o 16 branek – 39:23. Prim v jejich týmu hrál M.Špinka, nejlepší střelec soutěže, který zaznamenal 13 branek. Z týmu SPARTY se střelecky nejvíce dařilo trojici Bielický, Brož a Falge, kteří zaznamenali po 6 brankách. Citelně chyběl Pícha, který tentokrát plnil své povinnosti v pražské DUKLE.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Bielický 6, Brož 6, Falge 6, Nádvorník 3, Stehlík 1, Petránek 1, Kuře a Suntych.  Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 2, VYLOUČENÍ: 6 – 4, SEDMIČKY: 5/5 – 5/3, ROZHODČÍ: Motl / Lovosice / – Krafka / Plzeň /, DIVÁCI: 18.

Nyní o víkendu hraje reprezentace kvalifikaci o ME a tuzemské házenkářské soutěže jsou přerušené, za týden v neděli 7.11. hostí tým starších dorostenců AUTO ŠKODU Mladá Boleslav. Utkání se hraje od 13,30 hodin ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou.