JISKRA Zruč n/Sáz. - SPARTA Kutná Hora 42 : 20 / 22:9 /

V utkání 2.kola 2.ligy náš tým mladších dorostenců prohrál vysoko na hřišti svého okresního rivala - JISKRY Zruč nad Sázavou...........................

Také ve 2.lize mladších dorostenců bylo na programu „okresní derby“, jeho průběh byl však úplně jiný, než předchozí utkání mužů.

Hosté se sice v 1.minutě ujali vedení 0:1, v dalším průběhu utkání však byli jasně lepší domácí. Ti nejprve do 6.minuty otočili na 5:1 a od poloviny 1.poločasu, kdy byl stav 10:6 se jejich brankostroj  rozjel naplno. V poločase již vedli domácí 13ti brankovým rozdílem – 22:9.

Také 2.poločas byl ve znamení jasné převahy domácí JISKRY. Hosté navíc zahodili několik vyložených brankových příležitostí a toho domácí využívali k rychlým brejkům a snadným brankám. Konečný rozdíl byl jednoznačný – 22 branek. Domácí si tedy zaslouženě připsali dva body za vysoké vítězství 42:20.

SESTAVA a BRANKY JISKRY: Korel /br-1/ - Roub 8, Ryšavý 8, Vrzáček 7, Lefner 6, Maštalíř 6, Doubrava 2, Koubský 2 a Křikava 2. Trenér: Felis Petr.

SESTAVA a BRANKY SPARTY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 5, Bielický 4, Falge 4, Brož 3, Kuře 2, Nádvorník 1, Petránek 1, Polívka D. a Stehlík. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 1, VYLOUČENÍ: 1 – 1, SEDMIČKY: 7/3 – 5/2, ROZHODČÍ: Sovová – Říhová, DIVÁCI: 31.