LOKO Vršovice - SPARTA Kutná Hora 46 : 25 / 19:11 /

Náš tým starších dorostenců ve včerejším odpoledním utkání 2.ligy nestačil na domácí "lokotku" a vyfasoval podruhé za sebou "čtyřicítku" ..........

V neděli 3.října nastoupil náš tým starších dorostenců v utkání 2.kola 2.ligy SD – Čechy od 15,00 hodin na hřišti pražského soupeře – LOKOMOTIVY Vršovice.

Domácí tým byl od začátku utkání lepší a postupně zvyšoval svůj náskok. V 5.minutě byl stav 2:1, v 10.minutě 6:3 a o 3 branky to bylo ještě v 17.minutě – 10:7. To ještě bylo skóre poměrně přijatelné. Závěr poločasu však již jasně patřil domácím, kteří si nakonec vypracovali 8 brankový náskok – 19:11.

Ve 2.poločase již bylo utkání jednoznačné, dorostenci SPARTY zaostávali ve všech herních činnostech a hlavně zbytečnými chybami dovolovali domácím dávat laciné branky z brejků. A tak skóre hrozivě narůstalo až na konečný rozdíl 21 branek. Domácí LOKOMOTIVA zvítězila zcela jasně a vysoko 45:26.

Tým starších dorostenců SPARTY, převážně složen z hráčů z kategorie mladších dorostenců prozatím za svými soupeři v soutěži zaostává, což se však čekalo. Ale každá zkušenost je k něčemu dobrá.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 6, Brož 4, Kuře 4, Polívka 4, Nádvorník 3, Bielický 2, Falge 1, Stehlík 1 a. Petránek.  Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 3, VYLOUČENÍ: 0 – 3, SEDMIČKY: 3/3 – 5/4, ROZHODČÍ: Nezbeda / Třemošná / – Zelenka / Plzeň /, DIVÁCI: 40.