LOKOMOTIVA Louny - SPARTA Kutná Hora 39 : 17 / 24:9 /

Včera, v sobotu 12.2. zahájil náš tým starších dorostenců odvetnou část 2.ligy a na úvod prohrál vysoko v hale LOKOMOTIVY Louny ..............

V sobotu 12.února zahájil kutnohorský tým starších dorostenců po dvouměsíční zimní přestávce jarní část 2.ligy SD – Čechy, když od 14,30 hodin nastoupil ve sportovní hale v Lounech proti domácí LOKOMOTIVĚ.

Tým Loun přezimoval v popředí tabulky - na 3.místě a byl v sobotním utkání jasným favoritem. Již v podzimním vzájemném utkání zvítězil v Kutné Hoře jednoznačně vysoko 20:44 a podobný průběh mělo i odvetné utkání v jeho domácím prostředí.

Dorostenci SPARTY v neúplné sestavě / s pouhým jedním hráčem na střídání / se jen těžko střelecky prosazovali proti domácí obraně 5-1, přesto byl v 9.minutě stav poměrně vyrovnaný – 6:4. V dalším průběhu 1.poločasu však převaha domácího týmu narůstala a v poločase již vedl favorit vysoko 24:9.

2.poločas měl podobný průběh a byl plně v režii domácích. Ve 40.minutě byl stav 29:11, v 50.minutě 34:15 a konečný rozdíl byl o 22 branek – 39:17. Domácí tým v utkání zvítězil zaslouženě, byl po všech stránkách jasně lepší.

Dorostenci SPARTY se sice snažili, co to šlo, v silně oslabené sestavě / chyběli Brož, oba brankáři Karlovský, Koriťák a nejlepší střelec týmu Pícha / však na široký kádr domácích nestačili. Navíc dohrávali poslední čtvrtinu utkání bez střídání, za tři vyloučení musel na „tribunu“ Kuře.

SESTAVA a BRANKY: Suntych /br/ - Bielický 4, Polívka 4, Falge 3, Kuře 2, Stehlík 2, Nádvorník 1 a Petránek 1.  Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 2 – 7, SEDMIČKY: 7/7 – 3/2, ROZHODČÍ: Chmelíř – Olexa /, DIVÁCI: 30.