OBLASTNÍ PŘEBOR dorostenců.

Dnes zahájil jarní část OBLASTNÍHO PŘEBORU náš tým dorostenců úvodním turnajem v Mělníku...........

První jarní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU dorostenců odehrál dnes v Mělníku tým kutnohorské SPARTY. Čekaly ho zde tři zápasy – s JISKROU Zruč, SOKOLEM Bělá a domácím HC WENDY. Pátý účastník soutěže – SOKOL Libčice měl v úvodním turnaji volno.

Tým SPARTY zahájil turnaj proti okresnímu rivalovi ze Zruče nad Sázavou a utkání to bylo hodně vyrovnané. Poločas skončil smírně 7:7, také na konci utkání byl stav nerozhodný – 16:16.

Ve druhém utkání proti Bělé vedl kutnohorský tým v poločase o branku 12:11, ve druhém zlepšil hru v obraně a hlavně v útoku a zaslouženě zvítězil o 7 branek – 28:21.

V závěrečném nedělním utkání proti domácím vedl tým SPARTY v poločase také o branku – 10:9, v tom druhém se však přece jenom projevila fyzická převaha domácích, kteří otočili výsledek ve svůj prospěch. V utkání zvítězili o 2 branky – 23:21.

Mělničtí svůj domácí turnaj jasně ovládli, vysoko porazili jak Bělou – 19:7, tak i Zruč – 19:6.

Tým SPARTY hlavně v závěrečném utkání doplatil na úzký kádr, celý turnaj totiž odehrál pouze v sedmi hráčích. Trenér Jiří Hasala tak neměl možnost střídání, navíc tým tvořili 4 mladší dorostenci a 3 starší žáci - tedy jasně nejmladší kádr ze všech účastníků soutěže. Přesto byl s výkony celého kolektivu v úvodním jarním mistrovském turnaji spokojen.