SOKOL Kobylisy - SPARTA Kutná Hora 39 : 19 / 18:9 /

Náš tým mladších dorostenců včera dopoledne nestačil na vedoucí tým soutěže a pražskému soupeři podlehl na jeho hřišti vysoko o 20 branek ................

Ve čtvrtém jarním kole 2.ligy mladších dorostenců zajížděl tým dorostenců SPARTY Kutná Hora včera, v sobotu 17.dubna na hřiště vedoucího týmu soutěže – pražského SOKOLA Kobylisy. Utkání začínalo v místní sportovní hale v 11,00 hodin.

V podzimním domácím utkání SPARTA s tímto soupeřem prohrála po vyrovnaném poločase 12:12 přijatelným rozdílem 7 branek – 23:30.

Ve včerejším utkání však byl rozdíl ve výkonnosti zcela patrný. Dorostenci SPARTY sice nezačali špatně a do poloviny prvního dějství celkem drželi krok – v 15.minutě byl stav pouze 7:5, v dalším průběhu však byli domácí jasně lepší a postupně navyšovali svůj náskok. První poločas vyhráli o 9 branek – 18:9.

Ve druhém bylo pouze otázkou, jakým rozdílem utkání skončí. Ve 40.minutě byl stav 28:11, v 50.minutě 35:16 a konečný rozdíl byl o 20 branek – 39:19. Domácí tak potvrdili roli vysokého favorita a bez problémů v tomto utkání zvítězili.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Falge 4, Brož 3, Kuře 2, Nádvorník 2, Petránek 2, Stehlík 2, Bielický 1, Koriťák 1, Pícha 1 a Suntych 1. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 0, VYLOUČENÍ: 0 – 2, SEDMIČKY: 3/2 – 1/1, ROZHODČÍ: Matis - Hart / oba Ústí n.L. /, DIVÁCI: 25.