SPARTA Kutná Hora - AŠ Ml.Boleslav 18 : 31 / 6:12 /

Další porážku ve 2.lize si dnes po obědě připsal náš tým starších dorostenců, tentokrát "doma" v Ledči nad Sázavou o 13 branek .................

Dnes - v neděli 7.listopadu nastoupil náš tým starších dorostenců v utkání 6.kola 2.ligy SD – Čechy od 13,30 hodin ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou, kde v roli hostitele přivítal středočeského soupeře – AUTO ŠKODU Mladá Boleslav.

Hostující tým z města automobilů byl od úvodních minut herně lepší a také fyzicky vyspělejší a hráči SPARTY se střelecky jen sporadicky prosazovali. A tak byl vývoj skóre celkem jednoznačný – v 10.minutě byl stav 2:4, ve 20.minutě již 4:11 a první poločas skončil vedením hostů o 6 branek – 6:12.

V tom druhém již byla převaha hostujícího týmu daleko výraznější, naopak hráči SPARTY dost často kazili a zahazovali jasné šance. A to hosté dokázali trestat. Ve 40.minutě již byl stav 11:19, v 50.minutě 15:26 a konečný výsledek jednoznačný pro hosty – 18:31.

Z týmu SPARTY se střelecky nejvíce prosazoval Pícha, autor 10 branek / z toho 6x ze sedmičky /, ostatních devět hráčů v poli však  zaznamenalo pouze 8 branek a to bylo pro lepší výsledek hodně málo.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 10, Kuře 3, Brož 3, Stehlík 1, Bielický 1, Falge, Nádvorník, Petránek, Polívka a Suntych.  Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 4 – 5, SEDMIČKY: 7/6 – 3/3, ROZHODČÍ: Semerád – Vlk / oba Pardubice /, DIVÁCI: 4.

Za týden - v neděli 14.listopadu zajíždí tým starších dorostenců SPARTY do Plzně, kde nastoupí od 14,30 hodin v utkání 7.kola 2.ligy SD proti místnímu týmu HC Plzeň.