SPARTA Kutná Hora - Liberec HANDBALL 26 : 37 / 10:19 /

V dalším utkání ve 2.lize naši dorostenci nestačili doma na tým Liberce, výkon však nebyl tak špatný, jak napovídá výsledek .................

V neděli 10.října přivítal náš tým starších dorostenců v utkání 3.kola 2.ligy SD – Čechy severočeského soupeře – Liberec HANDBALL.

Pouze úvod utkání byl vyrovnaný, ve 3.minutě byl stav 1:1, v dalším průběhu již přešli do vedení hosté, kteří svůj náskok neustále navyšovali – v 10.minutě byl stav 2:5, v 15.minutě 4:9 a ve 20.minutě již 6:13. Do kabin potom odcházeli hosté s devítibrankovým vedením– 10:19.

2.poločas již byl herně a hlavně brankově vyrovnanější, v 35.minutě byl stav 13:22, ve 40.minutě 16:26, v 50.minutě 21:32 a utkání nakonec skončilo vítězstvím hostujícího týmu 26:37. Druhou část utkání tedy hosté vyhráli pouze o 2 branky.

Liberecký tým si oba body odvezl zaslouženě. Herně a hlavně fyzicky mladý tým dorostenců SPARTY převyšoval. Na domácí straně byla opět škoda zbytečných technických chyb a „zazděných“ tutovek, výsledek mohl být daleko vyrovnanější. Střelecky se opět nejvíce prosadil Pícha, dařilo se i Bielickému a Nádvorníkovi. Ve 2.poločase předvedl několik výborných zákroků brankář Koriťák.

I přes porážku byl trenér týmu SPARTY Jiří Hasala s nedělním výkonem svých svěřenců celkem spokojen, poukazoval pouze na zbytečné chyby a neproměňování jasných brankových příležitostí.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 7, Bielický 5, Nádvorník 5, Falge 3, Kuře 3, Brož 2, Polívka 1, Petránek a Stehlík. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 0, VYLOUČENÍ: 3 – 1, SEDMIČKY: 2/1 – 5/5, ROZHODČÍ: Artl – Černý / oba Praha /, DIVÁCI: 36.

Další týden měl hrát tým dorostenců v neděli 17.10. doma s BANÍKEM Most, ten se však ze soutěže odhlásil – mají tak volno.V dalším utkání se představí v neděli 24.10. v západočeských Rokycanech.