SPARTA Kutná Hora - LOKO Č.Budějovice 26 : 24 / 16:10 /

Také tým mladších dorostenců si dnes vedl po obědě úspěšně a připsal si oba body i "skalp" třetího týmu průběžné tabulky 2.ligy MD ...................

Fotografie ze zápasu

V pátém jarním kole 2.ligy mladších dorostenců zavítal do Kutné Hory třetí tým průběžné tabulky, jihočeská LOKOMOTIVA České Budějovice. Na podzim dorostenci SPARTY prohráli v českobudějovické sportovní hale poměrně těsně 25:29, když v poločase vedli 13:11.

V nedělní odvetě začali dorostenci SPARTY velmi dobře, v 5.minutě byl stav sice 2:2, v 10.minutě však již vedli 6:2. Hostům se sice podařilo do poloviny 1.poločasu snížit na rozdíl 2 branek – 7:5, jeho druhá polovina však byla plně v režii domácích. Ti si postupně vytvořili až 7 brankový náskok, poločas nakonec vyhráli rozdílem 6 branek – 16:10. V úvodu 2.poločasu zvýšili dokonce své vedení na osmibrankový rozdíl – 18:10 a v dalším průběhu si nadále udržovali náskok 6-8 branek. O šest branek vedli dorostenci SPARTY ještě v 53.minutě, poté však hosté potrestali zbytečné chyby domácích a náskok se začal povážlivě tenčit. V 58.minutě již byl pouze 2 brankový – 25:23, nakonec však tímto rozdílem utkání skončilo. Dorostenci SPARTY se tak mohli radovat z druhého jarního vítězství, třetí tým průběžné tabulky porazili zaslouženě 26:24.

V brance zachytal spolehlivě Karlovský, v poli zahrál celý kolektiv velmi slušně v obraně, v útoku se nejvíce dařilo trojici Kuře, Falge a Pícha.

Trenér týmu SPARTY Jiří Hasala byl po utkání s výkonem svých svěřenců i se ziskem 2 bodů spokojen.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Kuře 7, Falge 6, Pícha 6, Bielický 3, Polívka 3, Stehlík 1, Brož, Nádvorník, Petránek, Koriťák, a Kocourek. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 1, VYLOUČENÍ: 3 – 4, SEDMIČKY: 8/5 – 3/2, ROZHODČÍ: Hloušková – Hofmanová, DIVÁCI: 32.