SPARTA Kutná Hora - LOKOMOTIVA Louny 20 : 44 / 11:20 /

V nedělním domácím utkání 1.kola 2.ligy SD dostal náš tým dorostenců v ledečské sportovní hale pořádný výprask - 44 branek ..........

V neděli 26.září přivítal náš tým starších dorostenců v utkání 1.kola 2.ligy SD – Čechy severočeského soupeře – LOKOMOTIVU Louny. Druholigovou sezónu však již zahájil před týdnem, kdy doma hostil v předehrávce 8.kola tým HK A.S.A. Město Lovosice / prohrál s ním 29:30 /.

Nedělní utkání se muselo hrát kvůli vytrvalému dešti v hale a tak se oba týmy přesunuly do sportovní haly v Ledči nad Sázavou, kde má náš tým pro tyto případy domácí prostředí.

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný, v 5.minutě byl stav 2:2, v 10.minutě 4:5 a v 15.minutě 8:9. O branku – 9:10 vedli hosté ještě v 17.minutě. Zbývajících cca 12 minut 1.poločasu však dorostenci SPARTY totálně propadli ve všech herních činnostech a hosté drtivým závěrem vyhráli bezpečně poločas o 9 branek – 11:20.

Bohužel, tento trend pokračoval i ve 2.poločase. Hosté byli po všech stránkách lepší a neustále zvyšovali svůj náskok. Ve 40.minutě byl stav 13:28, v 50.minutě 16:37 a konečný výsledek zněl jednoznačně - 20:44.

Hostující tým byl jasně lepší a zaslouženě si odvezl oba body. Dorostenci SPARTY dostali náležitou lekci, jak se má hrát rychlá kombinační házená s minimem chyb. Těch naopak „vyrobili“ tolik, že se tomu až nechtělo věřit. A někdy hodně, hodně školácké. A toho rychlí a draví hráči hostů dokázali náležitě využívat k brejkům. Radši honem rychle na tento „výprask“ zapomenout !!!

Trenér týmu SPARTY Jiří Hasala byl s nedělním výkonem svých svěřenců hodně nespokojen !!!

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 5, Falge 4, Petránek 3,  Stehlík 3, Brož 2,Bielický 1, Kuře 1a Nádvorník 1.Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 2 – 4, SEDMIČKY: 4/3 – 2/2, ROZHODČÍ: Blanar – Radosta / oba Liberec /, DIVÁCI: 2.