SPARTA Kutná Hora - SOKOL Chrudim 27 : 19 / 14:9 /

Naši starší dorostenci včera podali velmi dobrý výkon a zaslouženě porazili svého souseda v tabulce o osm branek ..................

V předposledním – 20.kole 2.ligy SD-Čechy přivítal tým dorostenců SPARTY v neděli 17.dubna od 12,00 hodin na hřišti v Tyršově ulici na Žižkově svého souseda v tabulce – SOKOL Chrudim / SPARTA byla předposlední se 6 body, Chrudim poslední se 4 body /. V podzimním utkání v Chrudimi SPARTA zvítězila po dobrém výkonu 26:31, když v poločase vedli domácí 14:12.

Začátek nedělního utkání se lépe vydařil hostům, kteří se ujali již v 1.minutě vedení 0:1, ve 2.minutě vedli 1:2. S přibývajícím časem se však domácí tým rozehrával a ve 3.minutě poprvé vedl – 3:2, v 8.minutě zvýšil své vedení na 5:2. Hosté sice poté 2x snížili na rozdíl branky jediné – na 5:4 a 6:5, v dalším průběhu prvního dějství domácí svůj náskok stále navyšovali a do kabin odcházeli za stavu 14:9.

Na začátku 2.poločasu domácí zvýšili na 15:9, další minuty však byly ve znamení náporu hostí. Ti postupně snížili na 15:13 a později dokonce na 16:15 a 17:16. To bylo ve 41.minutě. To však bylo z jejich strany vše. Dorostenci SPARTY se postupně rozehráli k velmi dobrému výkonu, pěti brankovou šňůrou odskočili na 22:16 a bez problémů poté dovedli utkání do vítězného konce – 27:19. Z vítězství se tak mohli radovat po zásluze. Celý tým podal velmi dobrý výkon, na čele s brankářem Karlovským a střelci PíchouBielickým.

Za 14 dní  - v neděli 1.května zakončí tým starších dorostenců SPARTY druholigovou sezónu, od 12,00 hodin přivítají přední tým soutěže – pražský TJ Chodov Jižní Město.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 9, Bielický 7, Brož 3, Stehlík 3, Falge 2, Nádvorník 2, Kuře 1 a Petránek. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 0 – 5, SEDMIČKY: 3/3 – 2/2, ROZHODČÍ: Hart / Ústí n.Labem / - Polák / Most /, DIVÁCI: 37.