TJ JM Chodov - SPARTA Kutná Hora 44 : 21 / 20:12 /

Včera - v neděli 12.prosince zakončil náš tým starších dorostenců podzimní část 2.ligy vysokou prohrou v hale pražského Chodova ..................

V neděli 12.prosince ukončil kutnohorský tým starších dorostenců podzimní část 2.ligy SD – Čechy, když od 15,00 hodin nastoupil ve sportovní hale na pražském Jižním Městě  proti domácímu týmu TJ Chodov.

Chodov, který patří do špičky 2.ligy byl v utkání posledního podzimního kola jasným favoritem a podle toho také vypadal průběh a hlavně konečný výsledek utkání.

Dorostenci SPARTY drželi krok úvodních cca 20 minut, po kterých prohrávali přijatelným rozdílem 3 branek – 13:10. V závěrečné desetiminutovce 1.poločasu však převaha domácího týmu narůstala a zvyšoval se i rozdíl skóre. Poločas tak skončil osmibrankovým vedením domácího týmu – 20:12.

2.poločas již byl plně v režii domácích, kteří postupně zvyšovali svůj náskok. Ve 40.minutě to již bylo o deset – 27:17, v 50.minutě 33:19 a konečný rozdíl byl o 23 branek – 44:21. Chodov v utkání zvítězil zcela zaslouženě, byl jednoznačně lepší.

Hráči SPARTY se sice snažili, na domácího favorita však nestačili. Navíc týmu citelně chyběl nejlepší střelec Pícha, který si plnil povinnosti v pražské DUKLE a nebyl na toto utkání uvolněn.

Nyní čeká tým pouze dvouměsíční zimní přestávka, jarní část 2.ligy již začíná v polovině února 2011.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Kuře 6, Brož 5, Nádvorník 4, Bielický 3, Falge 1, Stehlík 1, Suntych 1 a Petránek.  Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 1 – 4, SEDMIČKY: 4/2 – 6/6, ROZHODČÍ: Melka – Studecký / oba Praha /, DIVÁCI: 30.