TJ Náchod "B" - SPARTA Kutná Hora 18 : 35 / 6 : 16 /

Ve druhém jarním utkání 2.ligy náš tým mladších dorostenců předvedl v sobotu v Náchodě velmi dobrý výkon a domácí "béčko" porazil zaslouženě vysoko o 17 branek ..........

Ve třetím jarním kole 2.ligy mladších dorostenců zajížděl tým dorostenců SPARTY Kutná Hora včera, v sobotu 10.dubna na hřiště východočeského TJ Náchod „B“. Utkání začínalo v místní sportovní hale v 10,30 hodin. V podzimním domácím utkání SPARTA nad tímto soupeřem vyhrála jednoznačně o 16 branky – 31:15.

V sobotním utkání byl průběh obdobný – dorostenci SPARTY byli od úvodních minut jasně lepší a postupně navyšovali svůj náskok. V 5.minutě byl stav 1:3, v 10.minutě 2:5 a v 15.minutě již 2:8. Ve 20.minutě náskok narostl na rozdíl 9 branek – 3:12 a poločas skončil vedením SPARTY o 10 branek – 6:16. Ve 2.poločase byl „scénář“ podobný, hosté byli po všech stránkách jasně lepší a bezpečně dovedli utkání do vítězného konce. Po vítězství o 17 branek – 18:35 si zaslouženě odvezli oba druholigové body.

Mladším dorostencům SPARTY se druhé jarní mistrovské utkání  / bylo to sice již 3.kolo, to druhé – doma se Zručí - bylo odloženo na květen / výsledkově i herně povedlo. Trenér Jiří Hasala byl s předvedeným výkonem svých svěřenců spokojen, hlavně za povedenou hru v 1.poločase. A to ještě jeho tým nastoupil poměrně dost oslaben, citelně chyběl střelec Pícha, zraněný křídelní hráč Bielický a Suntych. Nutno ovšem dodat, že domácí „béčko“ má nejmladší tým v celé soutěži a jeho základ tvoří starší žáci.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Falge 9, Polívka D. 8, Kuře 7, Nádvorník 4, Brož 3, Koriťák 2, Petránek 1a Stehlík 1. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 0 – 2, SEDMIČKY: 0 – 3/3, ROZHODČÍ: Bartušek / Chrudim / - Dolejší st. / Zruč /, DIVÁCI: 20.

Ve 4.jarním kole zajíždějí dorostenci SPARTY v sobotu 17.dubna do Prahy, kde od 10,30 hodin nastoupí na hřišti vedoucího týmu soutěže – SOKOLA Kobylisy.