TYGŘI Ústí n/Labem - SPARTA Kutná Hora 3 8 : 3 4 / 19:16 /

Náš tým mladších dorostenců zakončil podzimní část 2.LIGY tuto sobotu porážkou o 4 branky na hřišti ústeckých TYGRŮ.......................

Mladší dorostenci SPARTY odehráli poslední podzimní kolo 2.ligy v sobotu 17.10. od 16 hodin ve sportovní hale v Ústí nad Labem, proti domácím TYGRŮM.

A úvod utkání se jim vůbec nevydařil, než se v neznámém prostředí rozkoukali, tak byl v 9.minutě stav 6:0, o minutu později 7:1. V dalším průběhu 1.poločasu se však postupně rozehráli a dokonce nejprve stáhli hrozivý náskok domácích na rozdíl jediné branky – postupně na 11:10, 12:11 a 13:12, potom dokonce 3x dokázali náskok domácích vyrovnat – na 14:14, 15:15 a ve 28.minutě na 16:16. Závěr poločasu však domácí zvládli lépe a 3 brankami upravili na poločasových 19:16.

Ve 2.poločasu byla převaha domácích výraznější a postupně narostl jejich náskok až na rozdíl 9 branek – v 51.minutě byl stav 35:26. V závěru potom mladší dorostenci SPARTY výrazně snižovali a stáhli vysoký náskok domácích na přijatelný rozdíl 4 branek – 38:34.

Celkově však domácí TYGŘI zvítězili zaslouženě, byli herně lepší a podstatný rozdíl byl i ve výkonech brankářů obou týmů. Střelecky se zápas vydařil Píchovi, který nastřílel 11 branek, velmi dobrý výkon podal tradičně i Bielický na křídle. Spolehlivě odehrál utkání Nádvorník na střední spojce a Brož na pivotu, oba se prosadili i střelecky.

Nyní bude mít tým mladších dorostenců zimní přestávku, jarní část pokračuje až začátkem dubna příštího roku.

SESTAVA a BRANKY: Koriťák /br/ - Pícha 11, Bielický 7, Nádvorník 5, Brož 4, Falge 4, Kuře 1, Petránek 1, Polívka 1, Stehlík a Suntych. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 2, VYLOUČENÍ: 1 – 2, SEDMIČKY: 8/5 – 5/4, ROZHODČÍ: Matis – Vrba, DIVÁCI: 50.