1.kolo SL mladších žáků - turnaj v Bělé pod Bezdězem.

Dnes odehrál první 3 utkání 1.kola Středočeské ligy - skupiny MIX náš tým mladších žáků a domů si přivezl 4 body za dvě vítězství, v jednom utkání odešel poražen ..........

V sobotu 14.září odehrál kutnohorský tým mladších žáků úvodní podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY mladších žáků – skupiny MIX a to ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem. Původní místo turnaje bylo venkovní hřiště v Kostelci nad Labem, z důvodů deště nabídla Bělá azyl ve své sportovní hale.

V letošním ročníku této skupiny startuje 8 týmůHC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, HC Všenory, SK Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem a v každém ze 6.podzimních kol se  odehrají 2 turnaje po 4 účastnících, kde na každý tým čekají 2 nebo 3 utkání s hrací dobou 2x15 minut. A startují v ní týmy smíšené, složené z chlapců a děvčat.

V sobotním mistrovském turnaji odehrál tým SPARTY Kutná Hora 3 utkání, a to s Příbramí, následně s Mladou Boleslaví a na závěr s domácím Kostelcem. A domů se vrátil s bilancí 2 vítězství a 1 porážky.

V úvodním utkání porazil o 4 branky Příbram, když v poločase vedl o 5 branek. V tom druhém porazil o 5 branek Mladou Boleslav, když v poločase měl k dobru náskok 2 branek. Až v poslední třetím utkání nebodoval, když nestačil na „domácí“ Kostelec, se kterým prohrál o 4 branky, když v poločase ztrácel 3 branky.

Střelecky se nejvíce prosazovala dvojice Olyšar Leo – Pařízek Daniel, spolehlivé výkony však podali i všichni ostatní, kteří v úvodních třech podzimních utkáních nastoupili. A všichni zaslouží za předvedené výkony, bojovnost a nasazení velkou pochvalu.