2.kolo SL mladších žáků - turnaj v Hostivicích.

V sobotu odehrál náš tým mladších žáků dvě utkání 2.podzimního kola SL - skupiny MIX a domů se vrátil s vyrovnanou bilancí 1 vítězství a 1 porážky ..........

V sobotu 28.září odehrál kutnohorský tým mladších žáků druhý podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků – skupiny MIX a to ve sportovní hale v Hostivicích. Původní místo turnaje bylo venkovní hřiště v Hudlicích, z důvodů nepříznivého počasí našel pořadatel azyl ve sportovní hale v Hostivicích.

V letošním ročníku této skupiny startuje 8 týmůHC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, HC Všenory, SK Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem a v každém ze 6.podzimních kol se  odehrají 2 turnaje po 4 účastnících, kde na každý tým čekají 2 nebo 3 utkání s hrací dobou 2x15 minut. A startují v ní týmy smíšené, tedy složené z chlapců i děvčat.

V sobotním mistrovském turnaji odehrál tým SPARTY Kutná Hora 2 utkání, a to s HC Všenory a s „domácím“ SK Hudlice. A domů se vrátil s vyrovnanou bilancí 1 jasného vítězství a 1 dost zbytečné porážky.

V úvodním utkání porazil jednoznačně o 15 branek Všenory, když v poločase vedl o 8 branek. V tom druhém prohrál o 5 branek s Hudlicemi, když v poločase ještě o branku vedl.

Střelecky se nejvíce prosazovala čtveřice Pařízek David - Olyšar Leo – Kaucner Jakub – Pařízek Daniel, ostatním se již v této činnosti dařilo méně. Ale za snahu a bojovnost v obou sobotních utkáních zaslouží celý smíšený kutnohorský kolektiv určitě poděkování a uznání.

HC Všenory

2  :  1 7

0 :  8

SK Hudlice

2 1  :  1 6

9 : 10

Ostatní výsledky: Hudlice - Příbram 18:15, Všenory - Příbram 2:15.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Bartáková /br/, Lebeda O. / br / - Pařízek Dav. 9, Olyšar 8, Kaucner J. 6, Pařízek Dan. 5, Chudoba 3, Petra Vik. 1, Špírová 1, Faltýnová E., Kremla, Myslivečková, Petra Voj. a Svobodová. Trenéři: Salák Alois ml. – Pařízková Ivona.

A jak hodnotil dvě sobotní utkání trenér SPARTY Alois Salák ml. ?

Turnaj mladších žáků v Hostivicích jsme zvládli dobře. Výborný výkon v brance předvedli oba brankáři Aneta Bartáková a Marek Lebeda. Černou tečkou zápasu s Hudlicemi byl zákrok domácího hráče na našeho Kubu Kaucnera ohodnocený přímou červenou kartou. Bohužel Kuba do zápasu už nenastoupil a 14 dní od házené odpočine. Za bojovný výkon si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.

Ve 3.podzimním kole Středočeské ligy čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v Libčicích nad Vltavou, kde v sobotu 12.října odehraje 2 utkání, od 9:40 proti Kolínu a od 11:00 proti domácím Libčicím.