Pozvánka na nedělní utkání SRL: SPARTA - Mělník

Tuto neděli-13.května přivítá náš tým mužů v utkání 18.kola SRL poslední tým průběžné tabulky - HC WENDY Mělník.

O tomto víkendu pokračuje SPOLEČNÁ REGIONÁLNÍ LIGA mužů již 18.kolem, ve kterém náš tým mužů přivítá v neděli 13.května poslední tým tabulky – HC WENDY Mělník.

Své jediné dva body získal Mělník v domácím prostředí v 7.podzimním kole za překvapivé a vysoké vítězství právě nad naším týmem 29:19 po poločase 14:8. Branky domácích tehdy zaznamenali – Jakubec 8, Naimann 7, Bárta 3, Hánl 3, Srba 3, Jelínek 2, Keller 2 a Hradecký 1. Za náš tým – Choutka 5, Morysek 5, Hovorka 2, Kotval 2, Rudolf 2, Salák A. 2 a Marek 1.

Nutno ovšem dodat, že náš tým tehdy nastoupil v hodně oslabené sestavě bez Hrocha, Hrčky, Horáka, Kůrky, Polívky, Šnajdra a Thiemeho, tedy bez většiny hráčů z tehdejšího základního kádru !!!

V domácím prostředí se náš tým mužů naposledy utkal s Mělníkem v loňské sezóně SRL, tehdy na podzim 2005 zvítězil 25:18 po vyrovnaném poločase 10:10. Nejvíce branek z domácího týmu tehdy zaznamenal Kůrka – 7, z týmu hostů Naimann – 5. Na jaře 2006 potom náš tým zvítězil i na hřišti soupeře 24:19 / 12:9 /. Také tehy byli nejlepší střelci stejní – Naimann na straně domácích dal 4 branky, hostující Kůrka 8.

V neděli tedy čeká náš tým relativně lehký soupeř, který však házenou hrát umí a v minulosti to často prokázal. Pevně však věříme, že naši hráči podají opět spolehlivý výkon, kterým se v jarní části SRL většinou prezentují a připíší si další úspěšný výsledek