Pozvánka na sobotní utkání SRL: Bělá "B" - SPARTA

V 19.kole SRL zajíždí náš tým mužů tuto sobotu do Bělé pod Bezdězem, kde od 15 hodin nastoupí proti "rezervě" místního SOKOLA.

V sobotu 19.května zajíždí náš tým mužů do Bělé pod Bezdězem, kde je od 15 hodin čeká v místní nové sportovní hale utkání 19.kola SRL proti „B“ týmu domácího SOKOLA.

Bělá „B“ je v průběžné tabulce devátá, s bilancí: 17 – 4 – 0 – 13 - skóre 349:414 - zisk 8 bodů. Ze 7 jarních utkání získala Bělá „B“ pouhé 2 body za domácí vítězství nad Mělníkem 18:10.

V podzimním vzájemném utkání náš tým mužů splnil roli favorita  a zvítězil 23:20, po poločasu 14:10. Ale pozor, utkání to nebylo nijak jasné. Hosté se představili jako velmi houževnatý soupeř a bojovali až do konce.

Náš tým vedl již o 8 branek - 12:4, poločas skončil pouze o 4 branky. V tom druhém hosté dokonce několikrát srovnali skóre – postupně na 16:16, 17:17 a 18:18, o našem vítězství potom rozhodl až zlepšený závěr !!!

Nutno ovšem dodat, že velmi citelně chyběl kanonýr Kůrka. Střelecky v tomto utkání vynikl Morysek, autor 8 branek, další přidali – Hrčka 5, Polívka 4, Thieme 3, Šnajdr 2 a Hovorka 1. Za hosty se prosadili – Knotek a Sommer po 6, Paulu a Tošovský po 3, Hofta a Kubíček po 1.

V sobotu tedy nečeká náš tým rozhodně lehký soupeř, hlavně doma dokáže „rezerva“ SOKOLA potrápit kde koho. Navíc bude sestava opět hodně prořídlá a oslabená, zraněný Thieme již asi na jaře nenastoupí a z pracovních důvodů budou chybět oba zkušení rozehrávači – Polívka a Šnajdr.

Nezbývá než doufat, že zbytek týmu se o úspěšný výsledek náležitě popere !!!