Pozvánka na sobotní utkání SRL: Libčice - SPARTA

V rámci 4.kola SRL zajíždí náš tým mužů tuto sobotu....................................

Tuto sobotu – 22.9. zajíždí náš tým mužů k utkání 4.kola SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY do Libčic nad Vltavou, kde od 10,00 nastoupí proti místnímu SOKOLU.

Proti tomuto týmu se SPARTĚ v posledních sezónách SRL vůbec nedaří, z posledních 4 vzájemných utkání nedosáhla ani na jediný bod. V sezóně 2005/06 nejprve na podzim 2005 prohrála v Libčicích 18:7, v odvetě na jaře 2006 i doma vysoko 13:27. V loňské sezóně nejprve na podzim 2006 doma 13:20, v odvetě na jaře v Libčicích 23:20. V tomto posledním měření sil byla SPARTA úspěchu nejblíže, vedla v poločase 12:10 a ještě v průběhu 2.poločasu držela s domácími krok. V závěru však doplatila na úzký kádr, když  po zranění Thiemeho v závěru 1.poločasu, dohrávala utkání s jedním hráčem na střídání. A toho domácí hráči dokázali využít k vítězství. Branky domácích tehdy zaznamenali – Kyselica 9, Kruml 4, Pechač 4, Jerman 2, Manda Lub. 2, Manda Lad. 1 a Turek 1, za SPARTU – Kůrka 5, Rudolf 4, Hrčka 3, Morysek 3, Hovorka 2, Thieme 2 a Šnajdr 1. Utkání se tehdy odehrálo za střídavého deště a sluníčka, na novém povrchu se však dalo hrát poměrně bezpečně.

V letošním ročníku má sobotní soupeř SPARTY ze tří odehraných utkání na svém kontě 4 body. V 1.kole prohráli ve Zruči n/Sázavou 28:20, ve 2.kole porazili doma Mělník 21:12 a ve 3.kole zvítězili v Bělé pod Bezdězem 19:21. Libčice sice nedávají mnoho branek, o to méně jich však dostávají. Jejich obrana před brankářem Křížem patří vždy k nejlepším v celé soutěži !! A o to více to budou mít střelci SPARTY v sobotním utkání složitější. Se sestavou bude mít trenér SPARTY Jiří Hájek trochu problém, ve stejný den hrají dorostenci druhý mistrovský turnaj ve Zruči a tak nebudou k dispozici hlavně Hájek a Hovorka, popř. Bušina a Polívka. Navíc ze sestavy pro zranění ramene vypadl na delší dobu Rudolf. Na druhou stranu, by již měl nastoupit Šnajdr a po zranení a nemoci poprvé Thieme.

Popřejme tedy týmu mužů v sobotním utkání 4.kola SRL dobrou formu, hodně úspěchů a konečně úspěšný výsledek s libčickými „sokolíky“.

A ještě pro úplnost víkendový program mládežnických týmu SPARTY .

V sobotu 22.9. se koná druhý mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU dorostenců ve Zruči nad Sázavou za účasti domácí JISKRY, SOKOLA Bělá, SOKOLA Vršovice a SPARTY Kutná Hora. Pátý účastník soutěže – WENDY Mělník má v tomto turnaji volno. První utkání – okresní derby mezi JISKROU a SPARTOU začíná na venkovním hřišti házené v 10,00 hodin.

V neděli 23.9. je na programu druhý mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků, který proběhne v Kutné Hoře. Zúčastní se 5 týmů – AŠ Mladá Boleslav, DUKLA Praha, SPARTAK Příbram, WENDY Mělník a domácí SPARTA Kutná Hora. Zbývající dva účastníci – JISKRA Zruč a SOKOL Úvaly mají tentokrát volno. První utkání turnaje mezi SPARTOU a AŠ Mladá Boleslav začíná na hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově v 9,00 hodin. Konec turnaje je okolo 15,30 hodin.