Tým mužů bude hrát ČESKÝ POHÁR !!!

Náš tým mužů byl zařazen do letošního ročníku Českého poháru a zahájí jej na domácím hřišti poslední prázdninový víkend................

Díky přednímu umístění v loňském mistrovském ročníku SRL byl náš tým mužů zařazen do letošního ročníku ČESKÉHO POHÁRU / spolu s námi ještě třetí SOKOL Vršovice /.

ČP je krátkodobá, vícekolová, postupová soutěž, hraná na jedno utkání – převážně na hřišti týmu z nižší soutěže minulého soutěžního ročníku. Utkání se hrají na vítězství, v případě nerozhodného výsledku na konci řádné hrací doby se utkání prodlužují / 2 x 5 minut s 1 minutovou přestávkou / do rozhodnutí.

Vítěz utkání postupuje do 2.kola na místo určené v „pavouku“ rozpisu ČP.

První dvě kola ČP jsou možná odehrát také na regulérních venkovních hřištích, od 3.kola již pouze v halách.

1.kole se představí 58 týmů – povinně všechny z 2.ligy a vybrané z oblastních lig.

Náš tým má za soupeře v tomto 1.kole druholigové SK HC SKP Pardubice.

Termín 1.kola je pro všechny týmy jasně daný – poslední prázdninový víkend – 29.-30.srpna 2009.

Z 1.kola 29 postupujících týmů + 11 prvoligových týmů utvoří 40 účastníků 2.kola ČP.

A právě vítěz našeho utkání přivítá v 2.kole na domácím hřišti prvoligový moravský tým TATRAN Litovel.

Na fotografii A.Saláka tým mužů TJ SPARTA Kutná Hora.