Tým mužů zajíždí do Příbrami.

V dalším kole SRL zajíždí náš tým mužů tuto neděli - 29.dubna do Příbrami, kde je čeká od 15,30 hodin utkání s domácím SPARTAKEM.

Muži  zajíždějí  v  neděli  do  Příbrami.

Tuto neděli - 29.4. - zajíždí náš tým mužů do Příbrami, kde ho čeká od 15,30 hodin utkání 14.kola SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY proti domácímu SPARTAKU.

V podzimním domácím prostředí si s tímto soupeřem poradil poměrně snadno, po vyhraném poločase 14 : 9 skončilo utkání vysokým vítězstvím 32 : 19. Branky SPARTY tehdy zaznamenali: Hrčka 7, Kůrka 6, Thieme 5, Rudolf 4, Morysek 3, Salák A. 3, Bušina 1, Horák 1, Hovorka 1 a Polívka 1, za Příbram: Černý 7, Drábek 4, Říha 3, Šindler 2, Tulinger 2 a Turan 1. Hosté tehdy odehráli utkání v sedmi, tedy bez možnosti střídání.

Na příbramském hřišti se náš tým mužů naposledy představil v loňské sezóně SRL, kdy zde na podzim 2005 zvítězil po vyhraném poločase 11 : 19 vysoko 24 : 33. Také tehdy se nejvíce střelecky dařilo Hrčkovi, který zaznamenal 9 branek, za domácí se 8x prosadil kanonýr Říha.

I přes tato vysoká vítězství a postavení příbramských v průběžné tabulce SRL / na posledním 11.místě se ziskem 2 bodů po 13 odehraných kolech / to nebude mít náš tým mužů v neděli rozhodně snadné. Příbram doma i venku dokáže pozlobit kde koho, hlavně pokud stačí úzký kádr hráčů se silami.

Hodně bude záležet na tom, v jaké sestavě do Příbrami odjede. Pouze v plné a neoslabené sestavě zde může mít naději na úspěšný výsledek.

A ještě si připomeňme víkendové výsledky 13.kola SRL, ve kterém měl náš tým mužů volno.

Bělá „B“ – Kolín 16 : 24, Libčice – Mělník 25 : 17, Úvaly – Příbram 23 : 21, Ml.Boleslav – ARITMA 24 : 19, Chodov „B“ – Vršovice 34 : 28

Naše mládežnické týmy mají nastávající víkend 28.-29.4. volno – nehrají.