Pozvánka na víkend 10.-11.října 2020.

O nastávajícím víkendu zasáhnou do bojů o mistrovské body dva týmy našeho oddílu, týmy mužů a starších žáků čekají utkání v neděli v domácím prostředí ............


Kutnohorský tým mužů čeká v neděli 11.října utkání 4.kola 2.LIGY JV-Čechy, ve kterém se podruhé na podzim představí v domácím prostředí. V něm přivítá od 17:00 hodin ve sportovní hale Klimeška 2 / tréninková hala / v Čáslavské ulici soupeře z Jižních Čech, tým JISKRY Třeboň.

 

Nedělní soupeř SPARTY ovšem v prvních třech kolech vůbec nenastoupil, neboť byl díky pozitivnímu testu jednoho z hráčů na Covid 19 v karanténě. Ta už jim ale skončila a tak se bude v neděli hrát.

V loňské sezóně, která byla z důvodů covidové pandemie po 3.jarním kole ukončena, stihli oba soupeři odehrát obě utkání a v obou SPARTA odešla poražena. Nejprve loni v září doma vysoko 11:37, v odvetě v Třeboni v letos v únoru 34:30. A tohoto z utkání, které se hrálo 22.února 2020 si připomeňme tehdejší sestavu SPARTY a střelce branek : Hroch /br/ - Jeníček 8, Hovorka 7, Polívka D. 6, Falge 4, Polívka P. 4, Šnajdr 1, Hájek a Horák. Trenér: Šnajdr Vít.

Z týmu JISKRY se tehdy nejvíce prosazoval kanonýr Kubík, autor 11 branek, Brchaň jich přidal 6, Baierling 5.

Jak již bylo výše uvedeno, v letošní druholigové sezóně tým JISKRY Třeboň prozatím nenastoupil, odehrál pouze 2.kolo Českého poháru, ve kterém 13.září prohrál doma s Českými Budějovicemi těsně 25:26 / 8:9 /. A brankově se nejvíce prosazovali Baierling 7, Brchaň, Dobeš a Pitoňák po 4, Brabec 3. V předloňské druholigové sezóně Třeboň zvítězila / o 2 body před Českými Budějovicemi /, v loňské / nakonec nedohrané / byla po 13.kole v čele tabulky o bod před Úvaly.   

SPARTU tedy čeká v neděli doma rozhodně těžký soupeř a s ohledem na dosavadní výsledky i oslabenou sestavu přijede jihočeský tým do Kutné Hory v roli vysokého favorita.

 

Popřejme tedy hráčům SPARTY ve druhém podzimním domácím druholigovém utkání dobrou formu a hodně úspěchů.

 

O nastávajícím víkendu zasáhne do bojů o mistrovské body ještě tým starších žáků, který čeká v neděli 11.října domácí dvojutkání 5.kola STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva. Ve sportovní hale Klimeška 2 / tréninková hala / v Čáslavské ulici nastoupí nejprve od 13:00 hodin proti SOKOLU Úvaly „B“ a od 15:20 hodin proti týmu HÁZENÁ Mělník / ve 14:10 přijde na řadu utkání Úvaly „B“ – Mělník /.

 

Také týmu starších žáků přejeme dobrou formu a hodně sportovních úspěchů.


Dnes, v pátek 9.října přišla z Mělníka informace, že se jejich tým starších žáků v neděli do Kutné Hory k utkáním nedostaví. Využil tak možnosti SKSH, že týmy mohou o následujícím víkendu odehrát svá utkání dle uvážení, popř. si je odložit. A Mělník využil druhé možnosti. Znamená to tedy, že se v neděli odehraje pouze utkání SPARTA Kutná Hora - SOKOL Úvaly "B" a jeho začátek bude posunut z původních 13:00 na 15:00 hodin.