2.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou.

V neděli se náš tým nejmladších - přípravka, zúčastnila druhého podzimního mistrovského turnaje Středočeské ligy ve Zruči nad Sázavou, kde odehrála celkem čtyři utkání ..........


V neděli 23.října proběhl ve sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou třetí podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek sezóny 2022-2023. a mezi deseti účastníky zde nastoupil také tým oddílu házené TJ SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A tradičně bez zveřejňování skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Nedělního turnaje ve Zruči nad Sázavou se zúčastnilo 10 týmů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady 1+2, HC Kolín 1+2, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Úvaly, SPARTA Kutná Hora, SPARTAK Příbram a domácí JISKRA Zruč nad Sázavou. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, ve 2 pětičlenných skupinách, ve kterých každý tým odehrál 4 utkání s hrací dobou 1 x 15 minut.

Přípravka SPARTY se postupně v turnaji střetla s JISKROU Zruč, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Poděbrady 1 a HC Kolín 1. Trenéři jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak je k dispozici sestava a branky hráčů kutnohorské přípravky v tomto třetím podzimním mistrovském turnaji.

Střelecky nejvíce prosazoval Marek Lebeda, o ostatní branky se postaralo dalších 5 hráčů z celkem širokého, v neděli 11 členného hráčského kádru. A za bojovnost i nasazení zaslouží celá parta nejmladších kutnohorských hráčů i hráček velkou pochvalu.