4.jarní kolo SL přípravek - turnaj v Poděbradech.

V neděli proběhl v Poděbradech další jarní mistrovský turnaj nejmladší házenkářské kategorie - přípravek a mezi devítkou účastníků zde startoval také tým našeho oddílu ..........


V neděli 22.května proběhl v městské sportovní hale v Poděbradech 4.jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek. A mezi devítkou účastníků zde nastoupil také tým SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 8 středočeských oddílů - HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem , SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. Na jeho závěr pak obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Sobotního turnaje v Poděbradech se tedy zúčastnilo 9 týmů – HÁZENÁ Poděbrady 1+2, JISKRA Zruč 1+2, SOKOL Bělá, SOKOL Kostelec, SOKOL Úvaly 1+2 a SPARTA Kutná Hora.

Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, na každý tým čekalo 6 utkání s hrací dobou 1 x 8 minut + samostatné nájezdy.

Trenéři SPARTY jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavu i branky hráčů kutnohorské přípravky v tomto čtvrtém jarním mistrovském turnaji.

Střelecky se nejvíce prosazovala dvojice David Pařízek Adéla Špírová, do střelecké listiny se však dokázalo zapsat všech 10 hráčů kutnohorské přípravky, kteří v nedělním poděbradském turnaji nastoupili. A všichni do jednoho zaslouží za nadšené bojovné výkony velkou pochvalu.