5.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj v Poděbradech.

V sobotu se dva naše týmy přípravky zúčastnily posledního podzimního mistrovského turnaje v Poděbradech, kde poměřily svou výkonnost se šesti soupeři ..........


V sobotu 26.listopadu proběhl v městské sportovní hale v Poděbradech pátý, poslední podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek a mezi devíti účastníky zde nastoupily také dva týmy oddílu házené TJ SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A tradičně bez zveřejňování skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Sobotního turnaje v Poděbradech se tedy zúčastnilo 9 týmů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady 1+2+3, HC Kolín 1+2, HC TJ AŠ Mladá Boleslav a SPARTA Kutná Hora 1+2. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, každý tým čekalo 6 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut.

Přípravka SPARTY 1 měla postupně za soupeře – Kutnou Horu 2, poděbrady 3, Poděbrady 1, Kolín 1, Mělník a Poděbrady 2, přípravka SPARTY 2 měla za soupeře – Kutnou Horu 1, Poděbrady 2, Kolín 2, Mladou Boleslav, Poděbrady 3 a Poděbrady 1.

Trenéři SPARTY Nikola Mistrová a Matěj Veselý jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavy a branky hráčů obou dvou týmů kutnohorské přípravky v tomto posledním podzimním mistrovském turnaji.

V „jedničce“ se střelecky nejvíce dařilo Tomáši Peroutkovi, prosazoval se také Max Pektor a Jakub Stibůrek, ve „dvojce“ se o převážnou většinu branek postarala dvojice Marek Lebeda - Ema Kožnarová. Ale velkou pochvalu za předvedené výkony, bojovnost i nasazení zaslouží celá parta nejmladších kutnohorských hráčů i hráček, která v poděbradském turnaji v sobotu nastoupila.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Peroutka Tomáš 20, Stibůrek Jakub 11, Pektor Max 10, Šmídová Denisa 1, Čermáková Amálie a Komárek Adam. Trenér: Veselý Matěj.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Lebeda Marek 22, Kožnarová Ema 16, Nováková Karolína 8, Komárek Jan 3, Lustigová Anna a Valdmanová Denisa. Trenérka: Mistrová Denisa.