Přátelský turnaj přípravek v Kolíně.

Dva naše týmy přípravky odehrály v sobotu v kolínské sportovní hale přátelský turnaj, který se konal v rámci oslav "60" let od založení místního oddílu házené ..........


V sobotu 11.června 2022 uspořádal oddíl házené HC Kolín v rámci oslav „60“ let od svého založení přátelský turnaj pro nejmladší házenkářskou kategorii – pro přípravky. Turnaje, který proběhl v nové sportovní hale Borky, se zúčastnilo 8 týmů z tří nejbližších oddílů – JISKRA Zruč nad Sázavou A+B, SPARTA Kutná Hora A+B a domácí HC Kolín A+B+C+D.

Hrálo se souběžně na dvou zmenšených hřištích miniházená 4+1. A samozřejmě bez skóre, výsledků a tabulek. Jednotlivá turnajová utkání měla hrací dobu 1 x 10 minut . Týmy byly rozděleny do 2 skupin po čtyřech. Na  hřišti 1 se spolu dvoukolově střetly starší týmy – Kolín A, Kolín B, Kutná Hora A a Zruč A, na hřišti 2 mladší týmy - Kolín C, Kolín D, Kutná Hora B a Zruč B.

Trenéři kutnohorských týmů SPARTY Nikola Mistrová a Matěj Veselý přece jenom dosažené branky svých svěřenců zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavy a nastřílené branky obou týmů nejmladších kutnohorských házenkářů a házenkářek v sobotním kolínském přátelském turnaji.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY A v turnaji celkem:

Pařízek David 14, Špírová Adéla 12, Chudoba Martin 9, Lebeda Marek 4, Štípková Klára 4, Svobodová Amálie 3 a Pařízek Daniel 2. Trenér : Veselý Matěj.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY B v turnaji celkem:

Peroutka Tomáš 10, Kolínský Matyáš 8, Kožnarová Ema 4, Maya Toal 3, Toucová Veronika 3, Nováková Karolína 1 a Popa Alexandr. Trenérka : Mistrová Nikola.

 

Na vedlejším venkovním hřišti házené probíhaly po celou sobotu oslavy „60.let založení kolínské házené“ a tak je na místě sousedskému oddílu poblahopřát k jubileu a popřát do dalších let hodně sportovních úspěchů.