3.kolo 2.ligy SD: SPARTA - TJ Chodov JM 17 : 38 / 11:18 /

Ve včerejším utkání 3.kola nestačil náš tým starších dorostenců na pražský Chodov a prohrál s ním vysoko o jednadvacet branek ..........

V neděli 7.října přivítal tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora v utkání 3.kola 2.ligy SD-Čechy od 15,30 hodin ve sportovní hale v Kostelci nad Černými lesy pražský tým TJ Chodov JM.

Chodov začal letošní ročník výborně, když nejprve zvítězil vysoko 34:17 v Plzni a před týdnem si doma poradil bez problémů 25:14 s Chrudimí. Vedl tak po 2.kole průběžnou tabulku soutěže.

Dorostenci SPARTY, povzbuzeni vítězstvím před týdnem v Plzni, začali nedělní utkání solidně a v úvodní desetiminutovce většinou vedli – postupně 2:0, 4:2 a 5:4 a na začátku 10.minuty byl stav ještě vyrovnaný – 5:5. Ale v dalším průběhu 1.poločasu hosté potvrzovali roli favorita a skóre se výrazně změnilo v jejich prospěch. V 15.minutě již byl stav 5:9, ve 24. minutě 8:15 a poločas skončil vedením Chodova 11:18.

2.poločas již byl daleko jednoznačnější, hosté na palubovce dominovali a postupně zvyšovali svůj náskok. Ve 40.minutě byl stav 12:22, v 50.minutě 15:28 a konečný rozdíl narostl na 21 branek. Utkání tak skončilo zaslouženým a vysokým vítězstvím pražského týmu 17:38. Hosté měli daleko širší, vyrovnanější kádr a tomu nemohl kutnohorský tým vůbec konkurovat.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Bielický 4, Hnízdil 4, Brož 3, Kuře 2, Petránek 2, Benešovský 1, Veselý M. 1, Benko, Nádvorník a Piskač. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 2, VYLOUČENÍ: 0 – 4, SEDMIČKY: 5/2 – 2/2, ROZHODČÍ: Kokoška - Matis / oba Ústí n.Labem /, DIVÁCI: 28.

Ostatní výsledky 3.kola:

HSK TYGŘI Ústí n.Labem - LOKOMOTIVA České Budějovice 24:23, SOKOL BASF Chrudim – TJ Náchod 25:34, LOKOMOTIVA Louny – HC Plzeň 41:18, KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou a SOKOL Kobylisy měl volno.