HK A.S.A Město Lovosice - SPARTA Kutná Hora 42 : 21 / 20:10 /

V dalším druholigovém utkání se náš tým starších dorostenců vypravil v sobotu do haly vedoucího týmu soutěže a odvezl si solidní příděl ..........

V sobotu 21.dubna zavítal tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora v utkání 18.kola 2.ligy SD - Čechy na hřiště vedoucího týmu soutěže, severočeského týmu HK A.S.A. Město Lovosice. Utkání se hrálo v místní sportovní hale od 15,00 hodin /. Domácí tým prozatím v soutěži prohrál jediné utkání a byl v tomto duelu jasným favoritem. A to se také na palubovce jasně prokázalo. Od úvodních minut ve všech činnostech jasně dominoval a skóre výrazně narůstalo v jeho prospěch. Dorostenci SPARTY v neúplné sestavě bojovali, to však na lepší výsledek nestačilo. V 10.minutě byl stav 8:2, ve 20.minutě 15:7 a 1.poločas skončil vedením domácích 20:10.

Také 2.poločas měl podobný průběh, ve 40.minutě byl stav 28:14, v 50.minutě 34:18 a konečný výsledek zněl jednoznačně pro domácího favorita 42:21. Ten měl nadupanou a vyrovnanou soupisku 14 hráčů, zatímco hosté nastoupili v neúplné a oslabené sestavě s jedním hráčem na střídání. A to na lepší výsledek nemohlo stačit.

Trenér SPARTY Jiří Hasala okomentoval vysokou porážku svého týmu stručně – „velmi kvalitní soupeř, který byl ve svém domácím prostředí nad naše síly“.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Polívka D. 6, Falge 5, Stehlík 5, Pícha 3, Brož 2, Kuře a Nádvorník. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 1, VYLOUČENÍ: 4 – 2, SEDMIČKY: 0 – 2/1, ROZHODČÍ: Studecký - Hloušková / oba Praha /, DIVÁCI: 43.