LOKO České Budějovice - SPARTA Kutná Hora 41 : 24 / 14:13 /

Ve včerejším odpoledním utkání náš tým starších dorostenců poměrně dlouho držel krok i v dlouhém oslabení, v tom dvojnásobném již to nešlo ..............

V neděli 6.května nastoupil tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora v utkání 20.kola 2.ligy SD - Čechy v Českých Budějovicích, kde byl od 14,00 hodin hostem místní LOKOMOTIVY.

V podzimním domácím utkání prohráli dorostenci SPARTY s LOKOMOTIVOU 21:27 a v průběžné tabulce 2.ligy byl jihočeský tým před tímto utkáním na 8.místě se ziskem 15 bodů, zatímco SPARTA na předposledním 10.místě měla bodů pouze šest.

Dorostenci SPARTY nastoupili do nedělního utkání pouze v sedmi, tedy bez možnosti střídání. Ale v 1.poločase se to na jejich hře příliš neprojevovalo. Dlouho drželi s domácím týmem krok a v první desetiminutovce dokonce několikrát o branku vedli – 1:2, 2:3 a 4:5. Bohužel přibližně v polovině prvního dějství musel pro bolesti zad odstoupit ze hry Petránek a domácí měli stálou výhodu jednoho hráče v poli. Ani to se však na rozdílu moc nepromítalo a 1.poločas skončil pouze jednobrankovým vedením domácích – 14:13.

Ještě začátek 2.poločasu byl poměrně vyrovnaný, ve 33.minutě byl stav 15:15 a ve 37.minutě vedli domácí o 2 branky – 19:17. O minutu později však inkasoval za zbytečný faul červenou kartu Brož a ve čtyřech hráčích v poli již hosté na domácí vůbec nemohli stačit. Ti ve zbývajících 22.minutách utkání dávali jednu branku za druhou a nakonec v utkání zvítězili jednoznačně 41:24.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 13, Brož 4, Polívka D. 3, Petránek 2, Stehlík 1 a Benko 1. Trenér: Šimůnek Pavel.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 1, VYLOUČENÍ: 3 – 2, Č.KARTY: 0 – 1, SEDMIČKY: 5/2 – 1/1, ROZHODČÍ: Illmann / H.Brod / - Tůma / Ledeč /, DIVÁCI: 87.

V příštím – předposledním kole 2.ligy SD-Čechy hostí tým starších dorostenců SPARTY v neděli 13.května na domácím hřišti od 12,00 hodin poslední tým průběžné tabulky – SOKOL Vršovice.