SPARTA Kutná Hora - TJ Chodov JM 22 : 39 / 11 : 17 /

Dnes po obědě nastoupil náš tým starších dorostenců po dlouhé době doma na venkovním hřišti, hosté z Prahy však byli jasně lepší a odvezli si oba body ..........

V neděli 29.dubna přivítal tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora v utkání 19.kola 2.ligy SD - Čechy pražský tým – TJ Chodov Jižní Město. Utkání se již hrálo na venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově v Kutné Hoře / od konce října zajížděl kutnohorský tým k domácím utkáním do sportovní haly v Ledči nad Sázavou / a jeho začátek byl od 12,00 hodin.

V podzimním utkání dorostenci SPARTY prohráli v hale Chodova vysoko 23:38 a v průběžné tabulce 2.ligy byl pražský tým před tímto utkáním na 2.místě se ziskem 27 bodů, zatímco SPARTA na předposledním 10.místě měla bodů pouze šest. Favorit byl tedy jednoznačný, hosté z Prahy.

Dorostenci SPARTY sice od úvodních drželi s favoritem krok – v 5.minutě byl stav 3:4, v 10.minutě 5:6 a v polovině 1.poločasu dokonce 8:8, druhých 15 minut prvního dějství však již patřilo pražskému týmu. Ten do konce poločasu navýšil své vedení na rozdíl 6 branek – 11:17.

A 2.poločas měl obdobný průběh, jako ten první. SPARTA sice v jeho úvodu snížila na rozdíl 5 branek – ve 33.minutě na 14:19, poté již hosté rychlostně a také fyzicky přehrávali domácí hráče a měli utkání pod kontrolou. Nakonec v utkání bez problémů zvítězili vysoko 22:39.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 5, Polívka D. 5, Brož 4, Nádvorník 3, Falge 2, Petránek 2, Benko 1 S, Kuře a Stehlík. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 2 – 1, SEDMIČKY: 4/1 – 0, ROZHODČÍ: Kábrt / Ml.Boleslav / - Vaněček / Náchod /, DIVÁCI: 32.