6.jarní kolo SL starších žáků - turnaj v Hostivicích.

Pouze jedno mistrovské utkání Středočeské ligy odehrál náš tým starších žáků dnes v Hostivicích a to proti domácím Lions, druhý soupeř z Mladé Boleslavi svou účast odřekl ..........


V sobotu 28.května měl tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora odehrát ve sportovní hale v Hostivicích dvě utkání v rámci mistrovského turnaje 6.jarního kola Středočeské ligy a to nejprve od 11:00 hodin proti domácím LIONS Hostivice a poté od 14:00 hodin proti AŠ Mladá Boleslav. Bohužel Mladá Boleslav na poslední chvíli svou účast pro nedostatek hráčů odřekla a tak kutnohorský tým odehrál pouze jediné utkání.

V letošním ročníku této soutěže startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram.

Nyní na jaře se hraje opět turnajovým způsobem, v každém z 6 kol proběhnou 3 nebo 4 turnaje o 3-4 účastnících. V nich odehraje každý tým 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v jarní části mistrovské sezony opět 11 utkání.

Tým starších žáků SPARTY v sobotním utkání na domácí LIONS vůbec nestačil, zaostával ve všech herních činnostech a nakonec prohrál vysoko o 19 branek, když již v poločase ztrácel 8 branek. Nutno ovšem dodat, že tým Hostivic doposud zvítězil ve všech 15 odehraných utkáních, nyní přidal 16 vítězství a nemá v soutěži konkurenci. I přes vysokou porážku si celý kutnohorský tým zaslouží za sobotní výkon určitě poděkování a uznání.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY :

LIONS Hostivice

SPARTA

3 6  :  1 7

16 : 8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   0  :  1 0

kontumačně