ERIMA PŘEBOR starších žáků.

Za dost mrazivého dopoledne proběhl včera na našem venkovním hřišti již čtvrtý podzimní mistrovský turnaj EP starších žáků a náš tým v něm obsadil slušné třetí místo ..............

V sobotu 15.října se na venkovním hřišti házené v Tyršově ulici v Kutné Hoře konal již čtvrtý podzimní mistrovský turnaj středočeského ERIMA PŘEBORU starších žáků. V letošním ročníku OP startuje 6 týmů – z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mladé Boleslavi, Pardubic, Úval a Zruče nad Sázavou. Hraje se turnajově, vždy pět týmů u každého z účastníků, přičemž šestý tým má střídavě volno. V tomto turnaji měl volno tým JISKRY Zruč nad Sázavou.

Z celkového vítězství v kutnohorském turnaji se tentokrát radoval tým SOKOLA Úvaly, který nenašel ani v jednom ze čtyř utkání přemožitele. S odstupem 2 bodů obsadil 2.místo tým 1.HC Pardubice, který nadále vede průběžnou tabulku celé soutěže.

Tým starších žáků SPARTY zahrál v sobotním domácím turnaji velmi slušně a obsadil v něm 3.místo. Po dobrých výkonech porazil Bělou a Mladou Boleslav. Až po tuhém boji podlehl těsně Pardubicím, nestačil výrazněji pouze na vítězné Úvaly.

Trenér Vít Šnajdr byl s výkony svých svěřenců v domácím turnaji vcelku spokojen. Vždyť v 9ti členném kádru jeho týmu nastoupilo pět mladších žáků, kde věkový a hlavně fyzický rozdíl byl hodně patrný. Hráči však odváděli ve většině utkání bojovné výkony a rozhodně nezklamali.

V průběžné tabulce soutěže je tým starších žáků SPARTY po čtyřech odehraných turnajích na 3.místě, týmy však mají nestejný počet odehraných zápasů.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Veselý M. 21, Procházka 13, Schwarz J. 9, Bandi 8, Puchoň 1, Špaček 1, Matoušek a Schwarz O. Trenér: Šnajdr Vít.

Pátý podzimní mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu v neděli 30.října Bělé pod Bezdězem, volno v tomto turnaji bude mít tým SPARTY Kutná Hora.