OBLASTNÍ PŘEBOR starších žáků

Třetí jarní mistrovský turnaj OP starších žáků se konal dnes - v neděli 20.dubna v Mělníku.................

Třetí jarní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků se konal dnes – v neděli 20.dubna na venkovním hřišti HC WENDY Mělník.

Krom domácího týmu se dále zúčastnili – JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Kobylisy a SPARTA Kutná Hora. Volno měli tentokrát AŠ Mladá Boleslav a SPARTAK Příbram.

Našemu týmu starších žáků se tentokrát výsledkově ani herně příliš nedařilo, ze 4 utkání měli bilanci: 1–1–2.

Porazili pouze Bělou pod Bezdězem / po prohraném poločase o branku /, remizovali s domácím Mělníkem / po prohraném poločase o 4 branky / a podlehli pražskému SOKOLU Kobylisy / celkově o dvě branky / a vysoko o 12 branek okresnímu rivalovi ze Zruče nad Sázavou.

Trenér SPARTY Jiří Hasala nebyl s výkony i výsledky svých svěřenců na tomto turnaji příliš spokojen, většina hráčů hodně zaostala za svými standartními výkony.