Zimní turnaj starších žáků ve Zruči nad Sázavou.

V sobotu 5.února se náš tým starších žáků zúčastnil v rámci zimní přestávky přípravného turnaje ve Zruči nad Sázavou, kde poměřil síly s dalšími třemi účastníky ..........

Tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora se v sobotu 5.února zúčastnil zimního přípravného turnaje, který ve sportovní hale Na Pohoří uspořádal oddíl házené JISKRA Zruč nad Sázavou.

Turnaje se zúčastnily 4 týmy – HC Kolín, SPARTA Kutná Hora, SPARTAK MAS Sezimovo Ústí a pořádající JISKRA Zruč nad Sázavou. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 2 x 18 minut.

Z konečného vítězství se mohl radovat jihočeský tým SPARTAK MAS Sezimovo Ústí, druhá skončila pořadatelská JISKRA Zruč nad Sázavou / ve vzájemném utkání zvítězil o 3 branky jihočeský tým /.

Starším žákům SPARTY Kutná Hora se tento turnaj výsledkově ani herně příliš nevydařil, s bilancí 1 vítězství a 2 porážek v něm obsadil konečné 3.místo.

A nyní k výsledkům podrobněji - úvodním utkání prohrál kutnohorský tým jednoznačně a vysoko o 27 branek s domácí Zručí n/Sázavou, když již v poločase prohrával rozdílem 14 branek. Ve druhém utkání prohrál o 15 branek se Sezimovým Ústím, když v poločase byl rozdíl 6 brankový. Až na závěr, ve třetím utkání porazil o 3 branky sousedský Kolín, když v poločase vedl stejným – tříbrankovým rozdílem.o 5 branek.

Trenér SPARTY Jiří Hasala nebyl s výkony svého týmu v celém turnaji příliš spokojen, snad s vyjímkou brankáře Matěje Niederleho a nejlepšího střelce Jana Kostrece spolu s Anežku Šimonovou