4.jarní mistrovský turnaj SP starších žákyň - Turnov.

V neděli náš tým starších žaček odehrál již čtvrtý jarní mistrovský turnaj SP, nevedl si vůbec špatně a v průběžné tabulce soutěže je před posledním turnajem dokonce v čele ..........

V neděli 3.května pokračovala jarní část SPOLEČNÉHO PŘEBORU starších žaček již čtvrtým mistrovským turnajem, který proběhl ve sportovní hale nejvzdálenějšího soupeře – v Turnově. V jarní části SP startuje 5 týmů – DHK Pardubice, HC WENDY Mělník, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTA Kutná Hora a TJ Turnov. Hraje se turnajovým způsobem, vždy všech 5 týmů střídavě u každého účastníka. V turnajích se hraje systémem každý s každým, hrací doba je 2x15 minut. Pořadatelem úvodního turnaje byl tým DHK Pardubice, druhého SOKOL Bělá pod Bezdězem, třetího SPARTA Kutná Hora a tohoto čtvrtého TJ Turnov.

A jeho vítězem se stal po celkem vyrovnaných výsledcích prvních tří týmů pořadatelský TJ Turnov před druhým Mělníkem / při stejném bodovém zisku rozhodl výsledek vzájemného utkání /.

Kutnohorská děvčata obsadila v sobotním turnaji s jednobodovou ztrátou na první dvojici 3.místo / bilance 2 vítězství, 1 remízy a 1 porážky /. V úvodním utkání podlehla o 2 branky Mělníku, ve druhém porazila jednoznačně vysoko o 23 branek Bělou pod Bezdězem. Ve třetím utkání porazila také bez větších problémů o 11 branek Pardubice a v závěrečném čtvrtém utkání remizovala s domácím Turnovem. Již podruhé nemohly z důvodů zranění nastoupit Šnajdrová a Zatloukalová, přesto podal tým i bez nich celkem solidní výkon a v průběžné tabulce soutěže se dokonce po 4.turnaji vyšvihl na první místo !!! Mělník totiž hraje mimo soutěž / nastupují za něj mladší dorostenky / a jeho výsledky se do celkové tabulky soutěže nezapočítávají.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Vlasáková E. /br/ - Neumanová 20, Horáková M. 13, Mistrová 11, Daňková 7, Kocourková 6 a Kernerová 2. Trenérka: Třískalová Líba.