4.kolo SL starších žákyň - turnaj v Sedlčanech.

Včera měl náš tým starších žákyň na programu 3 mistrovská utkání 4.kola Středočeské ligy v Sedlčanech, kde se mu herně ani výsledkově příliš nedařilo ...............

V sobotu 5.listopadu odehrál tým starších žákyň oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora mistrovský turnaj 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY starších žáky, když ho ve sportovní hale v Sedlčanech čekala 3 utkání -  postupně proti Příbrami, Mělníku a Bělé pod Bezdězem.

V letošním ročníku této soutěže startuje 5 týmů – HÁZENÁ Mělník. HÁZENÁ Poděbrady, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, na podzim proběhne 5 mistrovských turnajů střídavě u každého účastníka. V nich odehraje každý tým na 4 turnajích 3 utkání + na 1 turnaji 4 utkání s hrací dobou 2x15 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 16 utkání.

Týmu starších žákyň SPARTY se ve čtvrtém podzimním mistrovském turnaji v Sedlčanech / jeho pořadatelem byl SPARTAK Příbram / dařilo o poznání méně, než tomu bylo v turnajích předcházejících. Opět ho čekala 3 utkání, tentokrát s bilancí 1 remízy a 2 porážek.

V tom úvodním prohrál kutnohorský tým o 5 branek s pořadatelskou Příbramí, když v poločase byl ještě stav vyrovnaný. Ve druhém nestačil na doposud 100% Mělník, se kterým prohrál o 9 branek. V závěrečném se potom rozešel dělbou bodů s Bělou, když v poločase ještě o 2 branky vedl.

V průběžné tabulce soutěže tým SPARTY klesl z 2.místa na 3.místo. Střelecky se jako vždy nejvíce prosazovala dvojice Natálie Svobodová, Natálie Vopěnková, která nastřílela 31 z celkových 40 branek svého týmu.

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem:

Rudolfová /br/ - Svobodová 18, Vopěnková 13, Danielová N. 4, Kernerová 3, Erbenová 1, Procházková 1, Danielová F., Honzová, Sixtová, Vilímovská a Vlášková. Trenéři: Špírová Eva – Veselý Matěj.

Další výsledky sedlčanského turnaje:

Mělník – Bělá 16:12, Mělník – Poděbrady 18:2, Bělá - Příbram 18:13, Bělá - Poděbrady 20:7, Příbram - Poděbrady 21:3.