5.kolo SL starších žákyň - turnaj v Mělníku.

Dnes zakončil náš tým starších žákyň podzimní část Středočeské ligy turnajem v Mělníku, odkud se vrátil s bilancí jedné remízy a dvou porážek ..........

V sobotu 3.prosince odehrál tým starších žákyň oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora mistrovský turnaj posledního, v pořadí již 5.kola STŘEDOČESKÉ LIGY, když ho v nafukovací sportovní hale v Mělníku čekala 3 utkání -  postupně proti Bělé pod Bezdězem, Mělníku a Poděbradům.

V letošním ročníku této soutěže startuje 5 týmů – HÁZENÁ Mělník. HÁZENÁ Poděbrady, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, na podzim proběhne 5 mistrovských turnajů střídavě u každého účastníka. V nich odehraje každý tým na 4 turnajích 3 utkání + na 1 turnaji 4 utkání s hrací dobou 2x15 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 16 utkání.

Týmu starších žákyň SPARTY se v posledním podzimním mistrovském turnaji v Mělníku herně ani výsledkově příliš nedařilo, ze 3 utkání měl bilanci 1 remízy a 2 porážek.

V tom úvodním prohrál kutnohorský tým těsně o branku s Bělou / ta vítězná padla v poslední minutě /, ve druhém výrazně nestačil na suverénní Mělník / který v soutěži neztratil jediný bod /, se kterým prohrál vysoko o 15 branek a závěrečném utkání nedokázal porazit jasně poslední Poděbrady, se kterými se rozešel dělbou bodů.

Střelecky se nejvíce prosazovala tradičmí čtveřice opor - Natálie Svobodová, Bára Saláková, Eliška Kernerová, Natálie Vopěnková, ostatním se dařilo o poznání méně. Přesto zaslouží celý kutnohorský kolektiv starších žákyň za odehranou půlsezónu určitě uznání a pochvalu.

V konečné tabulce soutěže bude tým SPARTY přezimovat na 4.místě.

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem:

Rudolfová /br/ - Svobodová 10, Saláková 8, Kernerová 6, Vopěnková 1, Danielová F. 1, Danielová N. 1, Erbenová 1, Procházková 1, Honzová, Růžičková, Vilímovská a Vlášková. Trenéři: Salák Josef – Veselý Matěj.

Další výsledky mělnického turnaje:

Mělník – Příbram 19:9, Mělník – Poděbrady 26:3, Bělá - Příbram 17:9, Bělá - Poděbrady 25:4, Příbram - Poděbrady 14:4.