6.kolo SL starších žákyň - turnaj v Hostivicích.

V posledním podzimním mistrovském turnaji Středočeské ligy v Hostivicích odehrál náš tým starších žákyň v neděli dopoledne dvě utkání a domů se vrátil s plným počtem bodů za 2 vítězství ..........

V neděli 10.prosince zakončil tým starších žákyň oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora podzimní část mistrovského ročníku STŘEDOČESKÉ LIGY, když v rámci posledního 6.kola odehrál ve sportovní hale v Hostivicích dvě utkání – nejprve od 9:00 hodin proti domácím LIONS Hostivice a poté od 10:50 hodin proti týmu HÁZENÁ Mělník.

V letošním ročníku této soutěže startuje 6 týmů – HÁZENÁ Mělník. HÁZENÁ Poděbrady, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, na podzim proběhne 6 mistrovských turnajů střídavě u každého účastníka. V nich odehraje každý tým 3x 3 utkání a 3x 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut. Celkově tedy čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 15 utkání.

Tým starších žákyň SPARTY si vedl v neděli v Hostivicích výborně, zvítězil zde v obou utkáních a domů si odvezl plný počet 4 bodů.

V prvním utkání proti domácím Hostivicím zvítězil o 5 branek, když v poločase vedl dvoubrankovým rozdílem.

V tom druhém si poradil bez větších problémů s Mělníkem, nad kterým zvítězil o 11 branek, po poločasovém vedení o 2 branky.

V obou nedělních utkáních týmu SPARTY citelně chyběla nejlepší střelkyně soutěže Natálie Vopěnková, s touto absencí si však tým dokázal poradit a naplno zabodoval. Střelecky se tentokrát nejvíce prosazovala trojice  Eliška Kernerová – Bára Saláková - Ema Procházková, spolehlivé výkony však podaly i všechny ostatní hráčky, které v nedělních dvou utkáních v Hostivicích nastoupily.