OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

Náš první tým minižáků ani ve včerejším mistrovském turnaji OP v Mladé Boleslavi nenašel přemožitele a vede průběžnou tabulku soutěže ..........

V sobotu 17.září se na ve sportovní hale v Mladé Boleslavi uskutečnil druhý podzimní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. V těchto dvou nejmladších věkových kategoriích se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů / letos jich je 8 / a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1.

Do druhého podzimního turnaje se přihlásilo 7 družstev minižáků / po jednom z Bělé p.B., Mělníka, Mladé Boleslavi, Příbrami, Úval a dvě družstva přihlásila Kutná Hora / a 6 družstev přípravek / z Bělé p.B., Hudlic, Kutné Hory, Mladé Boleslavi, Úval a Zruče n/S. /.

V kategorii minižáků zvítězil. Do sítě soupeřů nastřílel jasně nejvyšší počet branek / 123 /, na kterých se podílelo všech 7 hráčů tohoto kolektivu / nejvíce Tomáš Flachs a Men /. S odstupem dvou bodů obsadila 2.místo Mladá Boleslav, o další dva body zpět skončila třetí Bělá pod Bezdězem. „B“ tým SPARTY složený převážně z děvčat skončil se ziskem 4 bodů na 5.místě. Za něj většinu branek zaznamenala dvojice Krupková - Neumanová.

Kategorii přípravek vyhrála s plným bodovým ziskem domácí AŠ Mladá Boleslav před SOKOLEM Úvaly. Tým SPARTY skončil se ziskem 4 bodů na 4.místě / při stejném bodovém počtu s Bělou a Zručí rozhodovala vzájemná minitabulka: Bělá +11, K.Hora -5, Zruč -6 /. Jasně nejlepším střelcem SPARTY byl Klouček, prosazovali se také Salák a Šnajdrová.

Sestava a branky „A“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Flasch T. 39, Men 33, Mommers R. 18, Valeš 13, Ginter  9, Fojta 6 a Novák 5. Trenér: Salák Alois.

Sestava a branky „B“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Krupková 27, Neumanová 17, Pavlík 9, Flachs J. 6, Judytková 1, Kocourková 1 a Kocourek 1. Trenérka: Saláková Andrea.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Klouček 24, Salák 4, Šnajdrová 4, Mommers M. 1, Růžička A. 1, Kernerová a Procházka A. Trenér: Salák Alois.

Třetí podzimní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek se koná za týden, v neděli 25.září ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.