OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

V pořadí již šestý podzimní mistrovský turnaj mají za sebou naše týmy nejmladších - minižáci a přípravka, tentokrát se hrálo v nafukovačce v Mělníku ..........

V neděli 30.října proběhl v nafukovací hale v Mělníku již šestý podzimní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. V těchto dvou nejmladších věkových kategoriích se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů / letos jich je 8 / a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1.

Do šestého podzimního turnaje se přihlásilo 7 družstev minižáků / po jednom z Bělé p.B., Mělníka, Mladé Boleslavi, Příbrami, Úval a dvě družstva přihlásila Kutná Hora / a 6 družstev přípravek / z Bělé p.B., Hudlic, Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi a Úval. /.

V kategorii minižáků  si opět dobře počínal první tým SPARTY Kutná Hora, který prohrál pouze jediné utkání s Mladou Boleslaví a za tímto soupeřem skončil v celkovém hodnocení turnaje na 2.místě. Tým byl v tomto turnaji výrazně oslaben o dvě opory – Gintera a Mena. Střelecky vynikli bratři Flachsové a Mommers.

Dívčí minižákovský „B“ tým SPARTY obsadil v turnaji 5. místo. Tým byl oslaben o Netolickou a Rousovou. Se všemi soupeři hrály vyrovnanou hru, ale postrádájí dobrou golmanku. Nejvíce se střelecky prosazovala Mistrová, Krupková a Neumanová.

V kategorii přípravek obsadil smíšený tým nejmladších kutnohorských házenkářů 3. místo. Zde se tradičně nejvíce střelecky dařilo Kloučkovi, Salákovi a Šnajdrové, o branky se však podělilo všech šest hráčů tohoto týmu.

Sestava a branky „A“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Flasch T. 38, Flachs J. 22, Mommers R. 21, Kocourek 3, Novák  3 a Pavlík 2. Trenér: Salák Alois.

Sestava a branky „B“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Mistrová 25, Krupková 23, Neumanová 19, Vlasáková 3, Judytková a Kocourková. Trenérka: Saláková Andrea.