Liberec HANDBALL - SPARTA Kutná Hora 46 : 21 / 24:11 /

Ve 3.jarním kole 2.ligy SD prohrál náš tým starších dorostenců na palubovce vedoucího týmu soutěže vysoko o 25 branek ...........

V neděli 27.února 2011 zajížděl kutnohorský tým starších dorostenců k utkání 3. jarního kola 2.ligy SD – Čechy do Liberce, kde byl od 17 hodin hostem vedoucího týmu soutěže – Liberec HANDBALL.

Tým Liberce prohrál poprvé v soutěži až před týdnem v Lovosicích / které jsou momentálně na 2.místě / a byl v nedělním utkání proti SPARTĚ jasným favoritem. Již na podzim zvítězil v Kutné Hoře 26:37, když již v poločase měl k dobru náskok 9 branek – 10:19 a podobně se vyvíjelo i nedělní odvetné utkání v jeho domácím prostředí.

Dorostenci SPARTY se opět jen těžko střelecky prosazovali proti vyspělejším domácím hráčům a také si připisovali dost technických chyb. A to domácímu týmu hru hodně usnadňovalo. A tak bylo utkání od úvodních minut plně v režii domácích. V 10.minutě byl stav 7:2, ve 20.minutě 16:6 a poločas skončil vedením favorita 24:11.

2.poločas začal tak, jako skončil ten první a to jasnou převahou domácích. Ti postupně zvyšovali svůj náskok, ve 40.minutě již vedli 33:14, v 50.minutě 40:20 a nakonec v utkání zvítězili zcela zaslouženě a vysoko 46:21. Rozdíl mezi prvním a posledním týmem tabulky byl až příliš patrný.

SESTAVA a BRANKY: Koriťák /br/ - Pícha 7, Kuře 5, Bielický 2, Brož 2, Falge 2, Polívka 2, Nádvorník 1 a Petránek .  Trenér: Hájek Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 3 – 1, SEDMIČKY: 1/1 – 2/2, ROZHODČÍ: Čapek – Veselý / oba Třeboň /, DIVÁCI: 45.